NIEZBĘDNIK WIDZA (FAQ)

Gdzie kupię bilet? Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem platform:

https://eventim.pl

https://ebilet.pl 

https://sklep.knockoutprod.net

Ograniczona pula biletów na wydarzenie będzie dostępna przy wejściu na koncert od godziny 18:00. Kasa biletowa numer 4 będzie przyjmować płatności gotówką oraz kartą.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na wydarzenie.
Tak, bilety w formie elektronicznej są honorowane.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? W zależności od kategorii bilety są dostępne w cenach: 169 do 299 zł. Do podanych cen należy doliczyć koszt obsługi (opłata serwisowa): +3%.
Nie ma zniżek.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Takie bilety można kupić kontaktując się z eBilet przez formularz kontaktowy (https://www.ebilet.pl/kontakt/) lub telefonicznie pod nr +48 (22) 122 80 99.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

18:00 – Drzwi
19:00 – 19:30 – Vended
19:50 – 20:30 – Jinjer
21:00 – … – SLIPKNOT

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Depozyt otwarty będzie w kontenerze przy wejściu A1 (koszt 30 zł).

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Fani do 13 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej, w przedziale wiekowym 13-18 lat muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w koncercie. Dokumenty można pobrać tutaj.

W jaki sposób można uzyskać akredytację? Termin składania wniosków na akredytacje medialne już upłynął.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł. Szatnie zlokalizowane są przy wejściach do obiektu.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że koncert Slipknot zaliczany jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na sopockie molo. 

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie działają PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1, 3 i 5. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Tak, lokalizacje punktów sprzedażowych wszystkich trzech zespołów wskażą służby informacyjne

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerami telefonu: +48 58 76 34 097 i + 48 58 76 72 102 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl. W dniu koncertu infolinia czynna będzie w godz. 10:00-18:00.

Znamy termin powrotu Slipknot do Polski

Zamaskowana ekstrema z Iowy wystąpi w naszym kraju 7 sierpnia 2022 roku, w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE. Towarzyszyć im będzie ukraińska grupa Jinjer.

Wiemy, że długo czekaliście na tę informację. Dziękujemy za okazaną cierpliwość i zrozumienie. Po kilku miesiącach logistycznych łamigłówek, poznaliśmy nowe terminy letniej trasy Slipknot po Europie, w tym datę ich występu w Polsce. Zapraszamy 7 sierpnia przyszłego roku, niezmiennie do gdańsko-sopockiej ERGO ARENY.

Potwierdzamy również, że Jinjer – wcześniej planowany gość specjalny Slipknot, wystąpi u boku grupy na przyszłorocznych koncertach. Kolejnym potwierdzonym supportem jest składająca się z synów muzyków Slipknota formacja Vended.

Wszystkie posiadane bilety będą honorowane w nowym terminie wydarzenia. Jeśli nie będziecie chcieli lub mogli uczestniczyć w koncercie Slipknot w nowym terminie, możliwa jest również zamiana biletów na inne koncerty organizowane przez Mystic Coalition lub ich zwrot.

Przedsprzedaż biletów na koncert jest ponownie dostępna na:

https://eventim.pl (bilety na sektory, GC oraz na płytę)

https://ebilet.pl (bilety na sektory, GC oraz na płytę)

https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na GC oraz na płytę)

INFORMACJA OD ORGANIZATORA: fani do 13 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej, w przedziale wiekowym 13-18 lat muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na udział w koncercie.

Rodzaje i ceny biletów:

GOLDEN CIRCLE: 339 PLN

PŁYTA: 239 PLN

SEKTORY: 169 – 299 PLN

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

SLIPKNOT (USA)

Powiedzieć, że pojawienie się Slipknot u schyłku lat 90. było dla metalowej sceny powiewem świeżego powietrza to jak przy tsunami powiedzieć, że przyjemnie buja. Slipknot byli uderzeniem huraganu. Nową jakością i zarazem kulminacją tego, co najlepsze w muzyce ekstremalnej całej dekady: deathmetalowy ciężar i żar black metalu pod jednym dachem z intensywnością hardcore’a i przyziemnością rapu? Przed wydaniem „Slipknot” nie wiedzieliśmy, że to możliwe. Po „Iowa” i „Vol. 3: (The Subliminal Verses)” już nie umieliśmy bez tego żyć. Równie ważny był obłąkany wizerunek: dziewięciu osobników w kombinezonach i groteskowych maskach. Nie wiadomo, czy uciekli z więzienia o zaostrzonym rygorze, czy z twojego koszmaru…

Nie obyło się bez problemów, zmian składu i kryzysu, który prawie zakończył działalność zespołu, ale wiadomo, co nas nie zabija… Dlatego album „We Are Not Your Kind”, wydany w 2019 roku, to jeden z najlepszych materiałów bandy z Des Moines, a forma koncertowa zespołu lokuje ich na aktualnym szczycie muzyki ekstremalnej.

https://www.slipknot1.com/
https://www.facebook.com/slipknot/
https://www.youtube.com/watch?v=V3ADK6gsDGg

JINJER (Ukraina)

Żywy dowód na to, że nawet jeśli coś jest niemożliwe to i tak się uda – wystarczy talent, determinacja i ciężka praca. Kwartet, który ruszał w świat 10 lat temu z ukraińskiego Doniecka, w dodatku z kobietą na froncie, nie miał łatwego startu. Ale ich unikalna wizja metalu, który jest brutalny, progresywny i chwytliwy zarazem oraz głos i charyzma Tatiany Shmailyuk rozbiły wszystkie przeszkody. Trzecia płyta, wydana w 2019 roku „Macro”, katapultowała grupę na największe sceny najlepszych festiwali, a takiej okazji Jinjer nie marnuje: to koncertowa petarda, więc lepiej się ruszać, żeby nie wybuchła wam pod nogami.

http://jinjer-metal.com/
https://www.facebook.com/JinjerOfficial/
https://www.youtube.com/watch?v=c-vhrv-1Ctg

 

Zagrają:
SLIPKNOT (USA)
+
Jinjer (Ukraina)

Kiedy: 7 sierpnia (niedziela) 2022
Gdzie: Gdańsk/Sopot @ ERGO ARENA, Plac Dwóch Miast 1
Bilety: 239-339 zł – miejsca stojące / 169-299 zł – miejsca siedzące
Organizator: Mystic Coalition

Mystic Coalition

https://www.facebook.com/Mystic.Coalition
https://www.instagram.com/mysticcoalition

Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Mystic Production
https://www.mystic.pl
https://www.facebook.com/mysticproduction
https://www.instagram.com/mysticproduction

B90
https://www.b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub
https://www.instagram.com/klub_b90

Bilety

Przedsprzedaż biletów na koncert jest ponownie dostępna na:

https://eventim.pl (bilety na sektory, GC oraz na płytę)

https://ebilet.pl (bilety na sektory, GC oraz na płytę)

https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na GC oraz na płytę)