W ostatni weekend lutego, tj. w dniach 22 i 23 lutego w ERGO ARENIE odbędą się inaugurujące nowy sezon Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Targi patronatem objęła Pani Prezydent Miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Wstęp wolny!

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, to impreza, która na trwałe wpisała się w kalendarz trójmiejskich spotkań poświęconych nieruchomościom. Jak co roku odwiedzający ERGO ARENĘ mogą zapoznać się z ofertą developerów, pośredników kredytowych, banków, czy architektów wnętrz. Swoją obecność na Targach zapowiedzieli najwięksi na trójmiejskim rynku gracze, m.in..: Activa, Alfa Park, Allcon, Atal, Budner Inwestycje, City House, Domesta, Hossa, Robyg, Siódme Niebo czy Willbud.

Wiedza, i to jaka

Bogatą ofertę mieszkaniową z Trójmiasta i okolic uzupełnią targowe stanowiska firm oferujących usługi z dziedziny architektury wnętrz i finansowania inwestycji mieszkaniowych. Wszyscy eksperci, w swoich targowych stoiskach udzielać będą indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji. Goście Targów Mieszkaniowych mogą także bezpłatnie korzystać ze spotkań i warsztatów w salach wykładowych.

Na wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania na wynajem w celu zabezpieczenia posiadanego majątku czy też uzyskiwania przychodów z najmu, czeka potężna porcja wiedzy dobrze sprawdzonej w praktyce przez Stowarzyszenie Mieszkanicznik. Specjaliści Stowarzyszenia na spotkaniach omówią najważniejsze kwestie dotyczące zakupu mieszkania na wynajem, a przede wszystkim te dotyczące umowy najmu.

Trójmiasto, moje miejsce…

W sobotę (22 lutego, o godzinie 14.15, w ERGO ARENIE) odbędą się warsztaty dyskusyjne pod hasłem: „Mieszkać w Trójmieście – główne kierunki rozwoju nowego programu mieszkaniowego”, których celem jest przedstawienie głównych, aktualnych tendencji rozwoju urbanistycznego metropolii. W trakcie spotkania poruszone zostaną zarówno kwestie dopełniania istniejących już dzielnic jak i kreowania nowych kierunków rozwoju programu mieszkaniowego w Trójmieście. Zagadnienia te zostaną omówione także w kontekście perspektyw rozwoju układu komunikacyjnego oraz dostępności i wykorzystania infrastruktury społecznej. Partnerem merytorycznym spotkania jest Towarzystwo Urbanistów Polskich. W spotkaniu udział wezmą: prof. dr hab. inż. arch. Piotr Lorens Towarzystwo Urbanistów Polskich, Kierownik Katedry Urbanistyki i Planowania Regionalnego Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej; dr Anna Golędzinowska Rada Miasta Gdańska, dr Monika Arczyńska firma A2P2 oraz Karol Spieglanin prezes Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej a także: Sambor Mieruszewski z firmy Willbud; Kamil Estrop, kierownik ds. rozwoju Dom&House oraz Paweł Żygowski, prezes zarządu EKOdeweloper.

Zabierz wiedzę do domu…

Obok bogatej oferty wystawców i propozycji programowych na odwiedzających czeka też bezpłatny katalog „Trójmiejskie Inwestycje Mieszkaniowe”, w którym zamieszczone są prezentacje inwestycji znajdujących się aktualnie w sprzedaży w Trójmieście i okolicach, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy oraz kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

Odwiedzający Targi mogą również liczyć na bezpłatny komplet numerów Living Room i DOBREGO WNĘTRZA – inspirujących magazynów o urządzaniu domu, aranżacji wnętrz i sztuce użytkowej. Miłośnicy ciekawych wnętrz znajdą w nich piękne i oryginalne mieszkania, apartamenty, domy oraz przedmioty dekoracyjne.

PROGRAM TARGÓW

Bilety

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE ERGO ARENA

WSTĘP WOLNY

  • 22 lutego (sobota): 10.00-17.00
  • 23 lutego (niedziela): 10.00-16.00

Kontakt: Anna Szweda 516-124-175 aszweda@muratorexpo.pl