W dniach 17-18 października w  ERG O ARENIE odbędzie się druga edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE organizowana przez MURATOR EXPO.

Będą to największe Targi mieszkaniowe na rynku trójmiejskim w ciągu ostatnich lat. W ERGO ARENIE swoją ofertę pokażą NAJWIĘKSI deweloperzy na rynku trójmiejskim i ogólnopolskim (ALLCON OSIEDLA, EURO STYL, HOSSA, INPRO, ROBYG, POLNORD, MURAPOL, J.W. CONSTRUCTION, PB GÓRSKI, DEKPOL, K&L i wielu innych). Targi skupiają bogatą ofertę domów oraz mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego.

To ostatnia szansa w tym roku, dla tych którzy szukają własnego M aby kupić mieszkanie czy dom w Trójmieście i okolicy. Na zainteresowanych czeka ponad 100 wystawców oraz  20 niezależnych firm eksperckich, służących pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków

Murator EXPO, organizator Targów proponuje zwiedzającym w cenie biletu: czasopisma o tematyce wnętrzarskiej w tym: „Dobre Wnętrze”, „M jak Mieszkanie”, „Moje Mieszkanie”, „Świat Wnętrz”, „Dom z Ogrodem”, „Living Room”, „Dom Idealny”, „Decoration & Desing” oraz wiele innych poradników.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych i ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe.

Dla gości organizatorzy przygotowali także konkursy z niespodziankami. Ponadto wraz z biletem zainteresowani otrzymają możliwość wyrobienia KARTY HOME PROFIT umożliwiającej dokonywanie zakupów z rabatami w wielu sklepach.

Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni przedszkole Baby&Care

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach
Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Kontakt do Organizatora

ANNA SZWEDA

516 -124-175

aszweda@muratorexpo.pl

 

Targi : sobota i niedziela od 10 do 17 

Bilety

Cennik biletów sprzedawanych drogą internetową:

Bilet normalny jednokrotnego wstępu – 8 zł
Bilet rodzinny jednokrotnego wstępu (dwie osoby dorosłe + dziecko) – 15 zł

Cennik biletów sprzedawanych w kasach w dniach targowych

Bilet normalny jednokrotnego wstępu – 10 zł
Bilet rodzinny jednokrotnego wstępu (dwie osoby dorosłe + dziecko) – 18 zł