Zapraszamy do ERGO ARENY na VI edycję Targów Motoryzacyjnych 3TM
Targi 3TM we wrześniu 2013 roku okazały się wielkim sukcesem organizacyjnym, a zainteresowanie przerosło szacunki organizatorów – odwiedziło nas ponad 13 tysięcy gości. Jest to najważniejsza i największa impreza motoryzacyjna w północnej Polsce.

Targi są przeglądem wszystkiego, co dzieje się na pomorskim rynku motoryzacyjnym. Zwiedzający poznają ofertę najlepszych firm – dealerów samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów, a także firm oferujących usługi branży motoryzacyjnej. Powierzchnia ekspozycyjna to ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych w arenie głównej, w hali treningowej oraz na terenach wokół. Na zewnątrz ERGO ARENY ustawiona zostanie dodatkowa scena gdzie odbędą się liczne imprezy towarzyszące, wśród nich m.in. finał ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE , pokazy ratownictwa medycznego, wystawa zabytkowych samochodów, tzw. „oldtimerów” pokazy motocyklowe i inne.

Targi Motoryzacyjne 3TM organizowane są ze wsparciem Polskiego Związku Motorowego, który od samego początku jest parterem kolejnych edycji. Dzięki współpracy pomiędzy organizatorem Targów 3TM, a PZMot zrealizowano sporo programów dotyczących udzielania pierwszej pomocy, a także związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

W dniu 26 września odbędzie się część merytoryczna Targów 3TM -„Dzień dla flot i przedsiębiorców”; będzie się odbywać w nowatorskiej na polskim rynku flotowym formule. Organizatorzy targów wychodzą z założenia, że najlepsze wzorce i pomysły czerpie się, opierając się na doświadczeniu i sprawdzonych rozwiązaniach innych. Dlatego właśnie „Dzień dla flot i przedsiębiorców” będzie obfitować w case studies przedstawiane przez praktyków branży, debaty z udziałem zaproszonych gości specjalnych oraz sesje networkingowe, podczas których osoby planujące zakupy do swoich przedsiębiorstw i flot będą mogły w bezpośrednim kontakcie poznać propozycje oferowane przez partnerów konferencji. Więcej na stronie www.dziendlaflot.pl

Tegoroczne Targi 3TM odbędą się w dniach 26-28 września. Pierwszy dzień, będzie miał profesjonalną formułę półotwartą dla publiczności. Będzie to szansa na prezentację stoisk i oferty dla klientów flotowych, klientów VIP, dziennikarzy, oraz przedstawicieli władz lokalnych. Pozostałe dwa dni mają formułę otwartą dla wszystkich chętnych. W dniach 27-28 września Zapraszamy Państwa serdecznie, wraz z całymi rodzinami. Atrakcji nie zabraknie. Więcej informacji na stronie www.3tm.com.pl


GODZINY OTWARCIA:

*       27 września 2014, sobota, godz.: 9-18
*       28 września 2014, niedziela, godz.: 9-18

CENNIK BILETÓW:

*       normalny – 15 zł
*       ulgowy – 12 zł (dla dzieci, młodzieży uczącej się, studentów i emerytów po okazaniu ważnej legitymacji)
*       rodzinny – 35 zł (2 osoby dorosłe + dzieci do 16 roku życia)

Bilety

CENNIK BILETÓW:

*       normalny – 15 zł
*       ulgowy – 12 zł (dla dzieci, młodzieży uczącej się, studentów i emerytów po okazaniu ważnej legitymacji)
*       rodzinny – 35 zł (2 osoby dorosłe + dzieci do 16 roku życia)