Grupa Thirty Seconds to Mars wraca do Polski! Koncert  w ERGO ARENIE  4 maja 2015 roku godz. 20.30

Koncert Thirty Seconds to Mars, który miał odbyć się 8 kwietnia w ERGO ARENIE, został przełożony. Amerykańska grupa przyjedzie do Trójmiasta 4 maja. Wszystkie sprzedane do tej pory bilety zachowują ważność.

Koncert zespołu Thirty Seconds to Mars, który był zaplanowany na 8 kwietnia 2015 roku w ERGO ARENIE został przełożony. Amerykański zespół przyjedzie do Polski 4 maja. Miejsce koncertu pozostaje bez zmian.

Wiadomość od zespołu:

„Z powodu nieprzewidzianego konfliktu w harmonogramie zajęć, jesteśmy zmuszeni do zmiany dat dwóch koncertów:

4 Maja – Polska, Gdańsk/Sopot, Ergo Arena

6 Maja– Ukraina, Kijów, Sports Palace

Proszę przyjmijcie nasze najszczersze przeprosiny za niegodności, które mogło to spowodować”.

Wszystkie bilety, które zostały zakupione na koncert 8 kwietnia, zachowują ważność. Jeśli jednak ktoś nie będzie mógł pojawić się w Trójmieście w maju, to istnieje możliwość zwrotu biletów. Trzeba to jednak zrobić do 8 kwietnia.
Osoby, które nabyły bilety w punktach sprzedaży, powinny udać się w to miejsce wraz z biletem i paragonem lub fakturą – wyjaśniają organizatorzy.

W przypadku nabycia biletów za pośrednictwem stron internetowych: www.prestigemjm.com, Eventim.pl lub eBilet.pl, należy kontaktować się drogą mailową z każdym z tych podmiotów, który udzieli szczegółowych instrukcji dotyczących zwrotu wejściówek.
Organizatorzy informują równocześnie, że ciągle możliwy jest zakup biletów na koncert, który odbędzie się w nowym terminie w ERGO ARENIE. Bilety można kupować za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM. Po sukcesie ostatniego koncertu w Rybniku w kwietniu można spodziewać się kompletu publiczności.  Polscy fani Thirty Seconds to Mars nie musieli długo czekać na kolejną wizytę swoich ulubieńców. Przypomnijmy, że ostatni koncert odbył się 22 czerwca tego roku na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Wejściówki  można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com www.Eventim.pl  i www.eBilet.pl , w sieci salonów Empik na terenie całego kraju i w kasie nr 3 ERGO ARENY.

AKREDYTACJE DLA MEDIÓW: http://imprezyprestige.com/media.php


Najczęściej pojawiające się pytania dotyczące koncertu Thirty Seconds to Mars:

 

1. Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie?

Nie, bilet jest jednokrotnego wejścia.

2. Czy są bilety ulgowe?

Nie, bilety na płytę w cenie 149 do 239 zł, a na trybuny w cenach od: 90 do 699 zł. Do 7 roku życia wejście za darmo, organizator nie zapewnia miejsca siedzącego dla dziecka.  Do 16 roku życia wejście z opiekunem. Należy      posiadać   ze sobą dokument potwierdzający wiek.

3. Co zawiera bilet VIP w cenie 699zł?

Bilet VIP zawiera catering/napoje/alkohole

4. Jestem osobą niepełnosprawną, poruszającą się na wózku inwalidzkim, gdzie kupię bilet i czy przysługuje mi ulga?

Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim są w cenie 100 zł + opiekun 100 zł.

Zakup biletów dla osób niepełnosprawnych poprzez adres: m.wojtasik@imprezyprestige.com

5. O której godzinie zaczyna/kończy się impreza?

Otwarcie drzwi: 18:30

Support DJ: 19:15

Rozpoczęcie koncertu: godz.20:30

Zakończenie koncertu: ok. godz. 22:30

6. Gastronomia :

  • pub oraz food-court na kondygnacji 1-szej
  • punkty mobilne na kondygnacjach 3 i 5-tej

7. Czy obowiązują ograniczenia odnośnie aparatów fotograficznych?

Na teren imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

8. Czy obowiązują ograniczenia wiekowe?

Nie

9. Czy w ERGO ARENIE  jest szatnia?

Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 2 zł za sztukę. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

10. Czy przy ERGO ARENIE  znajduje się parking?

Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 500 aut i ok. 15 autokarów. Parking jest płatny: 20 złotych – samochód osobowy, 50 złotych – autokar. . Ze względów bezpieczeństwa parking oraz wejście do ERGO ARENA dla osób niepełnosprawnych znajdują się na Parkingu P-1, przed parkingiem technicznym.

Istnieje możliwość zakupu biletu na parking w  przedsprzedaży w cenie 18 zł. Zakup biletu gwarantuje miejsce na parkingu, oraz  dedykowany wjazd od ul. Gospody. Sprzedaż prowadzona jest online, oraz w kasie nr 3 ERGO ARENY i zakończy się na godzinę przed rozpoczęciem koncertu.

11. Szczegóły odnośnie cen i dostępności biletów dostępne są na stronie

http://www.eventim.pl/tickets.html?fun=evdetail&affiliate=ERA&doc=evdetailb&key=1283392$4708071&xtor=AL-6071-[Linkgenerator]-[ERA]

Będzie możliwość zakupienia biletu w dniu koncertu w wyznaczonym punkcie. Punkt sprzedaży wejściówek będzie czynny przy wejściu A1 od godziny 10:00. Ponadto, bilety aż do godziny 20:30 będzie można kupować w sieci salonów Empik oraz w sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju, a także w systemie sprzedaży eBilet.

12. Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą ( od poniedziałku do piątku ) pod numerami  telefonów: 

  • + 58 767 21 01 (09:00 – 17:00 ). W dniu koncertu w godz. 11.00-18.00

oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl .

13. Czego nie można wnosić na koncert

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

14. Palenie papierosów na koncercie

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach przy wejściach: D3, B3 oraz w pobliżu restauracji CLASSIC. Zostaną one zlokalizowane na zewnątrz obiektu. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

15. Gadżety

Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalnymi pamiątkami związanymi z zespołem. Stoisko z gadżetami będzie zlokalizowane w pobliżu szatni.

16. Akcje specjalne

Podczas wejścia na halę każdy uczestnik koncertu otrzyma specjalnie przygotowany kartonik, który będzie trzeba podnieść podczas trzeciego utworu. Dzięki temu wszyscy uczestnicy koncertu utworzą biało – czerwoną flagę.

17. Bankomaty

W pobliżu hali ERGO ARENA znajdują się bankomaty: sieci Pekao S.A. (ul. Hestii 1), Euronet Polska (ul. Bitwy Pod Płowcami 59), Millenium (Al. Grunwaldzka 615) oraz PEKAO BP (ul. Kazimierza Górskiego 1).

 

 

Bilety

Eventim
Kup bilet
parking
Kup bilet