IMPREZA ODWOŁANA, STANOWISKO ORGANIZATORA:

Drodzy Fani!

Chcielibyśmy Wam podziękować za wsparcie, które okazaliście nam podczas ostatnich tygodni. Bardzo wiele dla nas znaczy fakt, że jesteście z nami. Otrzymaliśmy od Was wiele pozytywnych wiadomości, dlatego chcemy Was zapewnić o tym, iż pracujemy intensywnie nad dostarczeniem Wam informacji dotyczących przesunięcia festiwalu Trapeton.

W ciągu ostatnich kilku tygodni w związku z obecną sytuacją związaną z COVID-19, bardzo ciężko pracowaliśmy nad tym, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dotyczące kwestii biletów. Biorąc pod uwagę, iż Festiwal Trapeton został przełożony na 2021r. oraz fakt, iż ciągle rozmawiamy ze wszystkimi artystami, aby sprawdzić czy możliwe jest zapewnienie Wam tego samego line-up’u – uważamy, że najlepszym rozwiązaniem będzie zaproponowanie Wam pełnego zwrotu pieniędzy za bilety zakupione na Trapeton Festiwal 2020, w tym zwrot kosztów biletów za odwołany koncert Nicky Jam. Jesteśmy przekonani, że w obecnej sytuacji rozwiązanie to będzie najlepszą opcją dla obu stron.

Wszystkie bilety, które zostały uzyskane w oficjalnych konkursach/ loteriach organizowanych przez Festiwal Trapeton, będą obowiązywały na tych samych warunkach podczas Festiwalu w 2021r.

Informacje dotyczące sprzedaży biletów na Trapeton Festiwal 2021 podamy w osobnym komunikacie. Więcej informacji o przyszłorocznej edycji (lokalizacja, line-up itp.) zostanie ogłoszone wkrótce.

Prosimy o cierpliwość i z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Mamy nadzieję, że spotkamy się podczas Festiwalu Trapeton Summer Bash 2021.

W celu uzyskania informacji dotyczących zasad zwrotów biletów prosimy o bezpośredni kontakt z zespołem Eventim.

Powrót do listy wydarzeń