Siatkarski hit z triumfatorem Ligi Mistrzów!

Niedziela 14 listopada będzie obfitować w siatkarskie emocje na najwyższym, europejskim poziomie! Drużyna z Gdańska będzie podejmować u siebie triumfatora ostatniej edycji siatkarskiej Ligi Mistrzów, Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle! Wielkie emocje na parkiecie i masa atrakcji obok boiska gwarantowane. W tym wydarzeniu po prostu trzeba uczestniczyć!

Godzina spotkania jest zależna od ustaleń telewizji Polsat i zostanie podana dwa-trzy tygodnie przed meczem. Po poznaniu godziny uruchamiana jest sprzedaż biletów na www.gdanskielwy.pl.

Bilety

Bilety na starcie z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle są dostępne na stronie www.gdanskielwy.pl.

W dniu meczu kasa numer 1 ERGO ARENY czynna będzie od godz. 11.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce.