Po 6 tygodniach grania na wyjeździe Trefl Gdańsk wraca do ERGO ARENY! W niedzielę 3 kwietnia o godz. 17:30 „gdańskie lwy” podejmą przed własną publicznością Indykpol AZS Olsztyn. Spotkania z tym przeciwnikiem zawsze elektryzują publiczność na północy Polski, więc pierwsza niedziela kwietnia zapowiada się bardzo emocjonująco! Olsztynianie to obecnie piąta ekipa PlusLigi, a przyjmujący Indykpolu AZS Torey DeFalco oraz atakujący Karol Butryn to zarówno drugi i trzeci najlepiej punktujący zawodnicy ligi, jak i najlepiej zagrywający! Drużyna trenera Michała Winiarskiego będzie chciała zrobić wszystko, by przeciwstawić się dobrze grającemu rywalowi, a z pewnością „gdańskim lwom” pomogą w tym kibice! Początek meczu w niedzielę 3 kwietnia o godz. 17:30.

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że to wydarzenie zaliczane jest do drugiej taryfy (cennik podczas małych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parking dedykowany gościom ERGO ARENY zaznaczony jest na mapce.

Bilety

Bilety dostępne są na www.gdanskielwy.pl, w dniu meczu kasa numer 4 ERGO ARENY otwarta zostanie 4 godziny przed rozpoczęciem spotkania i działać będzie do meczu.