Plusligowy klasyk z PGE Skrą Bełchatów!

W niedzielę 28 listopada ekipa „gdańskich lwów” podejmie w ligowym szlagierze najbardziej utytułowaną drużyną w XXI wieku, PGE Skrę Bełchatów. Naprzeciwko drużyny Michała Winiarskiego stanie kilku reprezentantów kadr narodowych, między innymi Milad Ebadipour, Mateusz Bieniek, czy Grzegorz Łomacz. To będzie niesamowite starcie na najwyższym poziomie, które zawsze skupia także wielotysięczną publiczność! Atmosferę tego wydarzenia po prostu trzeba poczuć na własnej skórze!  

Bilety

Bilety na starcie z PGE Skrą Bełchatów dostępne są na stronie www.gdanskielwy.pl.

W dniu meczu kasa numer 1 ERGO ARENY czynna będzie od godz. 11.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce.