Koszykówka na najwyższym poziomie w ERGO ARENIE – ekipa Trefla Sopot rozpoczyna grę w TOP16 FIBA Europe Cup! Pierwszym rywalem żółto-czarnych będzie portugalski Sporting CP. Drużyna Marcina Stefańskiego zrobi wszystko, aby w meczu inaugurującym drugą fazę europejskich rozgrywek pokazać się z jak najlepszej strony i sięgnąć po zwycięstwo. 8 grudnia bądźmy szóstym zawodnikiem naszego zespołu!

Przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy i utrzymywania dystansu społecznego wewnątrz obiektu.

Bilety

Bilety na starcie ze Sportingiem Lizbona dostępne są na stronie www.sercesopotu.pl Bilety na starcie z MKS Dąbrową Górniczką dostępne są na stronie www.sercesopotu.pl W dniu meczu bilety będzie można kupić w kasie numer 4 od godz. 16.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Wokół hali funkcjonuje też oświetlony i monitorowany parking rowerowy dla blisko 90 rowerów. 

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem. Parkingi dedykowane gościom ERGO ARENY zaznaczone są na mapce.