W imieniu organizatorów koncertu Urodziny Sopotu 1.04 z przykrością informujemy o jego czasowym przełożeniu ze względu na zaangażowanie instytucji miejskich w pomoc Ukrainie. Dotychczas zakupione bilety będą dostępne w nowym terminie – koncert odbędzie się 11 września w Operze Leśnej. Więcej informacji uzyskać można kontaktując się z Bałtycką Agencją Artystyczną BART.

NOSOWSKA, BRODKA, DARIA ZAWIAŁOW, MIUOSH, KEV FOX, LABORATORIUM PIEŚNI zagrają w ERGO ARENIE 1 kwietnia z okazji Urodzin Sopotu. Dyrektorem Artystycznym wydarzenia jest Smolik. Orkiestracje przygotowuje Jan Stokłosa. Podczas koncertu publiczność usłyszy również utwór skomponowany na tę okazję przez Jana A.P. Kaczmarka – Fantazja dla Sopotu w wykonaniu Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Maestro Wojciecha Rajskiego.

Bałtycka Agencja Artystyczna BART zaprosiła do współpracy Andrzeja Smolika, znanego kompozytora, producenta muzycznego i multiinstrumentalistę, który objął funkcję dyrektora artystycznego koncertu Urodziny Sopotu.

– Ze względu na różnorodność artystów wokalistów, barw głosów i różnic pokoleniowych forma będzie miała eklektyczny charakter. Łączymy retro z nowoczesnością, by skłonić się historii i zapewnić komunikatywność. Orkiestra plus elektronika plus żywy rockowy zespół dają całe spektrum możliwości wykreowania ciekawego brzmienia całości. Widzę też miejsce dla kilku solistów związanych z Trójmiejską sceną, aby ubarwić koncert i dodać mu lokalnej super jakości – informuje Smolik. I dodaje: – Koncert finałowy z okazji obchodów Jubileuszu 120-lecia Sopotu będzie miał charakter współczesny, ale też chcemy ukłonić się tradycji.

Oficjalne wydarzenie Facebook – dołącz, zaproś znajomych i świętuj z nami muzyczne Urodziny Sopotu

MASECZKI

W związku z trwającą pandemią, zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi podczas koncertu obowiązuje noszenie maseczek, dezynfekcja dłoni oraz zachowanie bezpiecznej odległości między uczestnikami wydarzenia.

Organizatorzy: Miasto Sopot oraz Bałtycka Agencja Artystyczna BART,
Partner: operator ERGO ARENY

Bilety

BILETY

Bilety na koncert Urodziny Sopotu można nabyć elektronicznie, poprzez stronę:

https://tiny.pl/91kth Istnieją trzy kategorie cen za bilet: 130 zł, 150 zł i 170 złotych. Organizatorzy przygotowali specjalną, ograniczoną pulę biletów dla sopocian, które można nabyć na Kartę Sopocką. Warto pamiętać, że na Kartę Sopocką przysługuje jeden bilet. Przed wejściem na koncert nastąpi weryfikacja Kart Sopockich.

Osoby z niepełnosprawnością planujące zakup biletu na koncert finałowy proszone są o kontakt bezpośredni z Biurem Obsługi Widza pod numerem telefonu: 58 555 84 07 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, e-mail: bilety@bart.sopot.pl Biuro Obsługi Widza czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.