UWAGA – IMPREZA ODWOŁANA

KOMUNIKAT W TEJ SPRAWIE ZNALEŹĆ MOŻNA TUTAJ 

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty fotografii mobilnej, dzięki którym poznasz potencjał ukryty w Twoim smartfonie i nauczysz się robić niesamowite zdjęcia – bo najlepszy aparat to ten, który masz zawsze przy sobie!

Prowadzone przez IGERSGDANSK warsztaty to cykl trzech spotkań (poniedziałek, środa, piątek), podczas których uczestnicy odbędą mnóstwo ćwiczeń praktycznych i poznają sprawdzone aplikacje do edycji zdjęć. A wszystko to w bardzo fotogenicznej przestrzeni ERGO ARENY!

Wielkim finałem cyklu warsztatów będzie pokaz zdjęć uczestników warsztatów wyświetlony na ekranie LED HD zawieszonym na elewacji ERGO ARENY.

Program warsztatów:

  • Poniedziałek: Uniwersalne sposoby na udane kompozycje + nauka zdjęć architektury
  • Środa: Sposoby na niebanalne portrety – ćwiczenia praktyczne
  • Piątek: Sposoby na fotografowanie natury – ćwiczenia praktyczne

Warsztaty odbywają się w ERGO ARENIE (wejście C-1), w czterech cyklach.
W każdym cyklu może wziąć udział do 30 osób – obowiązują zapisy:

Rejestracja na wydarzenie jednoznaczna jest z akceptacją REGULAMINU WARSZTATÓW.

Regulamin warsztatów, wytyczne sanitarne oraz klauzula informacyjna RODO dla uczestników.

W razie dodatkowych pytań odnośnie warsztatów zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem igersgdansk@gmail.com

Organizatorem warsztatów jest Spółka Hala Gdańsk-Sopot – operator ERGO ARENY, Partnerami Strategicznymi Miasto Gdańsk i Miasto Sopot, a Patronami Medialnymi Trojmiasto.pl i ESKA Trójmiasto.

Warsztaty poprowadzą przedstawiciele IGERSGDANSK – pomorskiej społeczności fotografów, aktywnie działającej i promującej region m.in. na Instagramie (https://instagram.com/igersgdansk). Podzielą się z uczestnikami warsztatów swoim doświadczeniem w fotografowaniu i edytowaniu zdjęć na smartfonach oraz pokażą, skąd czerpać inspirację na co dzień.