Zapraszamy do ERGO ARENY na kolejne emocje związane z ligową piłką ręczną! 11 października w ramach 7. kolejki rozgrywek PGNiG Superligi Mężczyzn Wybrzeże Gdańsk zmierzy się z Orlen Wisłą Płock.

Naprzeciw młodych, gniewnych i świetnie prezentujących się w lidze szczypiornistów Wybrzeża staną 7-krotni Mistrzowie Polski, aktualni wicemistrzowie kraju i uczestnicy elitarnych rozgrywek Ligi Mistrzów – Orlen Wisła Płock.

Orlen Wisła Płock to bardzo wymagający rywal. Zespół, który stanowi mieszankę młodych, perspektywicznych graczy i znanych, doświadczonych zawodników. Drużyna od lat walczy o prymat w lidze z Vive Tauronem Kielce. Obecnie z kompletem zwycięstw przewodzi w tabeli grupy pomarańczowej. W zespole aktualnych wicemistrzów Polski występują zarówno gracze z kraju jak i z zagranicy, w tym uczestnicy Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro: Michał Daszek, Adam Wiśniewski i Brazylijczyk Jose Guilherme de Toledo. O wyjazd na Igrzyska walczyli: Marcin Wichary oraz młodzi, pukający do kadry, bracia Gębala.

Gdy poprzednio szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk grali w ERGO ARENIE pobity został rekord frekwencji na meczu ligowym w Gdańsku! Na inaugurację sezonu, mecz Wybrzeża z Vive Tauronem Kielce zobaczyło w sumie 5200 osób.

wybrzeze_ergo_mapa

Bilety

Bilety do nabycia:

  • sprzedaż internetowa www.eventim.pl
  • kasa nr 3 w ERGO ARENIE, czynna pn.- pt. w godz. 10-16, tel.: (58) 76 72 101.  
  • sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert

Bilety w cenie:

  • 20 i 15 zł – bilet normalny
  • 15 i 10 zł – bilet ulgowy (bilet ulgowy przysługuje studentom, uczniom do 26 roku życia posiadających ważną legitymację oraz seniorom po ukończeniu 60 roku życia)
  • 5 zł –  bilety dla grup zorganizowanych (grupy młodzieży szkolnej oraz studenci AWFiS za okazaniem legitymacji pod nadzorem opiekuna) nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: zamowienia@ergoarena.pl
  • Osoby niepełnosprawne – Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl
  • Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego
Eventim
Kup bilet

Układ siedzeń

2016-09-30_wybrzeze_ergo_mapa