XTB KSW 94 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Już jutro, w sobotę, 11 maja w ERGO ARENIE po raz 10. w historii swoją galę MMA zorganizuje federacja KSW. Zachęcamy do obiektu zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dot. tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? Bilety dostępne są on-line za pośrednictwem strony eBilet.plw dniu wydarzenia, w miarę dostępności, kasa numer 4 przy wejściu A1 czynna będzie od godz. 18:00.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilety są jednokrotnego wejścia i można pokazać je zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowane w wersji papierowej.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

17:00 – OTWARCIE DRZWI DLA KIBICÓW, 19:00 – POCZĄTEK MECZU, ok. 00:00 KONIEC.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Organizator zastrzega sobie prawo odmowy wyrażenia zgody na wnoszenie kamer, aparatów fotograficznych oraz innych tego typu urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz jak również
urządzeń służących do przesyłania w celach komercyjnych obrazu, dźwięku, opisów wydarzeń
poprzez Internet. Organizator zabrania wnoszenia profesjonalnego sprzętu, o którym mowa
powyżej, w szczególności aparatów z wymienną optyką

Regulamin imprezy znaleźć można tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że ta impreza zaliczana jest do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na jeden z majowych meczów ligowych.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek itp.? Tak, punkty z merchem zlokalizowane będą w przestrzeniach A1 i B3.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. Do godz. 18:30 na hasło #DobryDojazd obowiązywały będą promocje specjalne.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl W dniu wydarzenia (sobota, 11.05) infolinia i mail dostępne będą w godz. 09:00-17:00.