10. edycja EkstraFAN Ladies ruszyła w ERGO ARENIE

Za nami oficjalne rozpoczęcie kolejnych edycji projektów Ekstra FAN i Ekstra FAN Ladies! Przed uczestnikami 12 tygodni ćwiczeń, zdrowego odżywiania i spotkań z ekspertami, a w efekcie lepsze samopoczucie oraz setki zgubionych kilogramów. Zajęcia dedykowane paniom zainaugurowaliśmy 4 marca w ERGO ARENIE.

W ubiegłą środę w ERGO ARENIE uczestniczki 10. edycji programu wysłuchały prezentacji dotyczących poszczególnych elementów programu, po czym odbyły ogólnorozwojowy trening w sali rozgrzewkowej. Przed paniami, które zdecydowały się ćwiczyć w gdańsko-sopockiej, hali 12 tygodni pełnych ciężkiej pracy. Wierzymy, że przyniesie ona satysfakcję i zamierzone efekty. Życzymy powodzenia!

Projekty EkstraFAN i EkstraFan Ladies to bezpłatne programy sportowo-zdrowotne przygotowane z myślą o osobach w wieku 35-60 lat borykających się z nadwagą. We współpracy z wykwalifikowanymi trójmiejskimi trenerami sportowymi, dietetykami oraz ekspertami z zakresu aktywności fizycznej, uczestnicy tracą nadprogramowe kilogramy oraz zmieniają swój styl życia na zdrowszy. Organizatorami zajęć są: Stadion Energa, Gdański Ośrodek Promocji Zdrowia oraz Hala Gdańsk-Sopot, operator ERGO ARENY.