3 tys. już sprzedano. Rusza ogólnodostępna sprzedaż biletów na mecze piłkarzy ręcznych: Polska-Hiszpania i Polska-Niemcy!

Bilety w przedsprzedaży dystrybuowane były poprzez stronę www.ergoarena.pl i kasę w ERGO ARENIE. Od piątku sprzedano ponad 3000 biletów na mecz Polska-Niemcy. Od jutra bilety na mecz Polska – Hiszpania oraz Polska-Niemcy dostępne będą w szerszym kanale dystrybucji:

 

– sprzedaż internetowa www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl
– kasa nr 3 w ERGO ARENIE, czynna w pon.-pt. w godz. 10-16, tel.: (58) 76 72 101
– sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz Media Expert

 

Ceny biletów na poszczególne spotkania:

 

Polska – Hiszpania:

Kategoria I – 120 zł
Kategoria II – 85 zł
Kategoria III – 55 zł
Kategoria IV – 25 zł

 

Uwaga!
Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich w cenie 55 zł (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej oraz opiekuna) , nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

 

Polska-Niemcy

Kategoria I – 189 zł
Kategoria II – 129 zł
Kategoria III – 89 zł
Kategoria IV – 59 zł

 

Uwaga!
Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich w cenie 89 zł (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej oraz opiekuna) , nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

 

Pasjonująco dla fanów szczypiorniaka zapowiada się pierwszy tydzień czerwca w ERGO ARENIE! W odstępie zaledwie 4 dni w hali na granicy Gdańska i Sopotu dwukrotnie zagrają polscy piłkarze ręczni. W środę 4 czerwca Polska zmierzy się z Hiszpanią. Towarzyski, lecz niezwykle prestiżowy pojedynek z najlepszą drużyną globu będzie ostatnim sprawdzianem Biało-Czerwonych przez meczami play-off decydujących o awansie do Mistrzostw Świata Katar 2015. W sobotę 7 czerwca o godz. 16.45 Polska zagra z reprezentacją Niemiec. Awans do Mistrzostw Świata wywalczy zespół, który okaże się lepszy w dwumeczu. Rewanż zaplanowano tydzień później w Magdeburgu.