4 Nations Cup 2021 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Arcyważny sprawdzian przed ME EHF EURO 2022 i trzydniowy turniej z udziałem reprezentacji Polski na zakończenie sportowego roku. W dniach 28-30.12 polscy szczypiorniści podejmą w ERGO ARENIE kadry Tunezji, Japonii i Holandii. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego turnieju.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy i utrzymywania dystansu społecznego wewnątrz obiektu.

Gdzie kupię bilet? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż on-line za pośrednictwem strony www.eventim.pl

W dni meczowe kasa nr 4 czynna będzie:

– od godz. 14:30 w dniu 28.12.2021

– od godz. 15:15 w dniu 29.12.2021

– od godz. 15:15 w dniu 30.12.2021

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? W zależności od kategorii bilety są dostępne w cenach od 10 złotych. Komplet informacji o dostępnych miejscach i wszystkie kategorie biletowe znaleźć można na stronie www.eventim.pl.

Dostępne są również pakiety rodzinne:
Pakiet rodzinny 2+1* – 2 osoby dorosłe + dziecko do 18 roku życia (bilet dla dziecka 50% zniżki od ceny normalnej)

Pakiet rodzinny 2+2* – 2 osoby dorosłe + 2 dzieci do 18 roku życia (bilet dla dzieci 50% zniżki od ceny normalnej)

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?

Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@eventim.pl

Bilety dla osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku dostępne są cenie 35pln/dzień meczowy lub 70pln/karnet 3-dniowy. Opiekun otrzymuje bilety bezpłatne.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

28.12: 15:30 Holandia – Japonia, 17:45 Polska – Tunezja

29.12: 16:15 Tunezja – Holandia, 18:30 Polska – Japonia

30.12: 16:15 Japonia – Tunezja, 18:30 Polska – Holandia

Zachęcamy do wcześniejszego przybywania do hali i przypominamy, że w punktach gastronomicznych na hasło #DobryDojazd skorzystać można ze specjalnych rabatów. Promocje kończą się każdorazowo pół godziny przed startem pierwszego meczu.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne  bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów.

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają odpowiednich indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na to wydarzenie (każdy dzień turnieju to nowa szansa na wygraną!) w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na jeden ze styczniowych meczów. 

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1 i 3. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl