8 dni do meczu Polska-Serbia. Ostatnia pula biletów w sprzedaży!

Osiem dni dzieli nas od kolejnego święta piłki ręcznej w ERGO ARENIE i pierwszego w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2018 meczu polskich piłkarzy ręcznych. W czwartek, 3 listopada w ERGO ARENIE Biało-Czerwoni zmierza się z reprezentacją Serbii. W sprzedaży pozostało już tylko 1500 biletów!

Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny mecz polskich piłkarzy ręcznych w hali na granicy Gdańska i Sopotu obejrzy komplet – 10000 widzów. Dla reprezentacji Polski będzie to już czwarty mecz w  gdańsko-sopockiej hali w tym roku! W kwietniu ERGO ARENA okazała się szczęśliwa dla podopiecznych Tałanta Dujszebajewa, którzy  wywalczyli awans do Igrzysk w Rio, pokonując Macedonię, Chile i Tunezję. Od 2012 roku  reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn rozegrała w ERGO ARENIE 9 meczów, nie przegrywając żadnego z pięciu,  których stawką był awans do międzynarodowych imprez: Igrzysk, Mistrzostw Świata czy Europy.  Mecze Biało-Czerwonych na trybunach w ERGO ARENIE zgromadziły w sumie prawie 80 000 kibiców.

Oprócz Serbii, pozostałymi rywalami  polskich  szczypiornistów w eliminacjach do ME 2018 będą reprezentacje Rumunii i Białorusi. Bezpośredni awans do europejskiego czempionatu w Chorwacji zapewnią sobie zespoły narodowe, które zajmą pierwsze i drugie miejsca w grupach.

Reprezentacja Polski w Gdańsku zamelduje się w piątkowe popołudnie. W sobotę o godz. 14.00  podczas konferencji prasowej w Hotelu Posejdon kadrowicze spotkają się z dziennikarzami.

W poniedziałek o godz. 10.00 w ERGO ARENIE zaplanowany jest otwarty dla przedstawicieli mediów trening reprezentacji Polski.

Ostatnia partia biletów w sprzedaży w kasie nr 2 ERGO ARENY, na www.eventim.pl,   oraz na terenie całego kraju w punktach: EMPiK, Media Markt, Media Expert, Saturn. 

Bilety w cenie:

  • Kategoria I – 149 pln
  • Kategoria II – 99 pln
  • Kategoria III – 49 pln

Osoby niepełnosprawne – Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego