AGNIESZKA CHYLIŃSKA – 25 LAT NA SCENIE – NIEZBĘDNIK WIDZA

Czy warto było szaleć tak? Tak twierdzi polska wokalistka! Już w najbliższą sobotę, 31 lipca, Agnieszka Chylińska zabierze nas w sentymentalną podróż i przypomni swoje największe przeboje. Bilety na jubileuszowy koncert artystki są nadal w sprzedaży! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa:

W dniu wydarzenia kasa numer 4 czynna będzie od godz. 16:30.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet uprawnia do jednokrotnego wstępu. Bilety elektroniczne (na urządzeniach mobilnych) są honorowane.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Ceny biletów wahają się od 69pln do 109pln, nie ma biletów zniżkowych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Osoby niepełnosprawne komplet informacji uzyskać mogą pod adresem: biuro@wagart.eu

Czy osoby niezaszczepione również mogą wejść na koncert? Tak, każda osoba przed koncertem będzie musiała wypełnić i podpisać „oświadczenie uczestnika imprezy” (wersja do druku dostępna tutaj: https://bit.ly/3wlizlh), oświadczenia będą również dostępne przed wejściami do ERGO ARENY.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Otwarcie wejść dla publiczności: 16:30, prelekcja „Pali się – bądź czujny”: 18:00-18:30, koncert: 19:00-21:00.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Na imprezę można wnosić cyfrowe aparaty fotograficzne bez wymiennego obiektywu – wyjątek stanowią aparaty profesjonalne – w tym przypadku wymagana jest akredytacja FOTO.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt i jaki koszt? Nie, organizator nie przewidział depozytu.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

W jaki sposób można uzyskać akredytację? W celu uzyskania akredytacji należy skontaktować się z organizatorami pod adresem: biuro@wagart.eu lub msadanowicz@randangroup.pl.

Regulamin imprezy będzie dostępny do wglądu przy wejściach na imprezę.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? W dniu 31.07 nie będzie uruchamiana szatnia.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów. Przedsprzedaż biletów parkingowych prowadzona jest pod adresem: https://www.eventim.pl/noapp/event/parking-ergo-arena-12637257/?affiliate=ERA&utm_campaign=ergo&utm_medium=dp&utm_source=E

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1 i 3. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z galą?

Tak,  stragany z merchem artystki ustawione będą w centralnych miejscach przy wejściach do ERGO ARENY.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl