André Rieu i Orkiestra Johanna Straussa 2024 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Ostatni, długi weekend maja zainaugurujemy koncertem André Rieu i Orkiestry Johanna Straussa! Występ maestro i jego 60-osobowej orkiestry ze specjalnym towarzyszeniem młodej wokalistki – Emmy Kok w ERGO ARENIE czeka nas już w środę, 29 maja o godz. 19:30. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia?

Bilety dostępne są na stronie Eventim.pl. W dniu koncertu kasa numer 4 czynna będzie od godz. 17.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet jest jednorazowy, wychodząc poza teren obiektu nie ma możliwości ponownego wejścia z tym samym biletem. Bilet można pokazać zarówno w wersji elektronicznej, np. na telefonie, jak i wydrukowany w wersji papierowej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe?

Dostępne są ostatnie bilety VIP w cenie 690 złotych (+opłata serwisowa), nie ma biletów zniżkowych.

Specjalna oferta VIP w cenie 690 złotych uwzględnia: bilet do loży, dedykowane wejście VIP (C3), obsługę hostess, poczęstunek w loży w formie bufetu szwedzkiego z przekąskami zimnymi, daniami ciepłymi, barem sałatkowym i kącikiem deserowym z kawą i herbatą oraz lampkę wina i open bar z napojami bezalkoholowymi. W celu złożenia zamówienia na pakiet VIP prosimy o kontakt mailowy vip@ergoarena.pl lub telefoniczny: +48 785 583 707.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga?

Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@eventim.pl.

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 
Koncert rozpocznie się o godz. 19:30, wstęp do obiektu od godz. 18:00. Przewidywany czas trwania koncertu to 2h (20:30 przerwa między pierwszą a drugą częścią koncertu).

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić aparatów fotograficznych z wymiennym obiektywem i kamer. Wyjątkiem są osoby posiadające akredytację.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, koszt szatni to 5 złotych za pozostawioną sztukę odzieży.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie.

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? 

Przyjeżdżających do ERGO ARENY samochodem informujemy, że koncerty André Rieu zaliczane są do trzeciej taryfy (cennik podczas dużych imprez). Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych indyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Opłacenie parkingu w aplikacji ePARK po zaparkowaniu to zaoszczędzony czas, na hasło EPARKWEIP kierowca otrzyma dodatkowe 10 PLN na kolejną usługę. Więcej informacji: https://ergoarena.pl/abc-widza/parking/

Kierując się potrzebą zachowania płynności ruchu kołowego może dojść do sytuacji, w której pojazdy, pomimo wolnych miejsc na parkingu przy ERGO ARENIE, kierowane będą na pobliski parking przy ul. Łokietka. Prosimy o stosowanie się do poleceń i informacji służb parkingowych i Policji.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na koncert w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali we współpracy z Treflem Sopot przewidział podwójne zaproszenia na najbliższy mecz koszykarzy w ERGO ARENIE. Administrator profilu może poprosić również o zdjęcie z hali.

Merchandising – czy na terenie hali możliwy będzie zakup koszulek, płyt itp.? Tak, prowadzona będzie sprzedaż pamiątek związanych z artystą i orkiestrą.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonują PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach.  

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00, w dniu koncertu 10:00-18:00) oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl.