André Rieu zaprasza na dodatkowy koncert w ERGO ARENIE!

André Rieu z radością ogłasza kolejny koncert w hali zlokalizowanej na gdańsko-sopockiej granicy. Skrzypek z orkiestrą zagra dodatkowo 15 czerwca 2021 o 20.00, czyli dzień przed zapowiedzianym już koncertem.

„Jestem ogromnie podekscytowany tym ogłoszeniem! Wracam z moją Orkiestrą Johanna Straussa do Polski, nie mogę się doczekać chwil, podczas których ponownie dzielić się będziemy romantyczną muzyką i razem zatańczymy! Dziękuję Wam za dotychczasowe gorące powitania, mam nadzieję, że zobaczymy się ponownie – w czerwcu. Serdeczne pozdrowienia z Maastricht!” – mówi André Rieu.

André Rieu oraz Orkiestra Johanna Straussa w ramach trasy po Polsce w roku 2021 planują 5 koncertów, w tym dwa – 15 czerwca (NOWY TERMIN!) i 16 czerwca – na granicy Gdańska i Sopotu.

Okrzyknięty ”Maestrem mas” (New York Times), André Rieu wraca ze swoją 70-osobową Orkiestrą Johanna Straussa, największym prywatnym zespołem tego typu, Platynowymi Tenorami i wieloma międzynarodowej klasy solistami oraz solistkami, by zaproponować Państwu radosny, rodzinny wieczór z piękną, romantyczną muzyką. Fani, jak zwykle, spodziewać się mogą melodii znanych z filmów, musicali, oper, operetek oraz muzyki tradycyjnej. Wszyscy otrzymają od Maestro zaproszenie, by w rytmie walca przetańczyć całą noc.

Bilety na dodatkowy koncert (15.06.2021) do sprzedaży trafią we wtorek, 29 września o 10:00 i będą dostępne w Internecie, pod adresem: www.andrerieu.com Bilety na przełożony z roku 2020 na 16 czerwca 2021 są dalej w sprzedaży.