Andrea Bocelli w styczniu 2016 w ERGO ARENIE!

23 stycznia w hali na granicy Gdańska i Sopotu wystąpi Andrea Bocelli. Bilety już niebawem w sprzedaży!

 

Nazwiska tego wybitnego włoskiego tenora chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Andrea Bocelli to solista z przeszło 20-letnim stażem scenicznym i legendarną twórczością. Koncertuje na całym świecie, zapełniając przy tym największe obiekty widowiskowe. Zdobył najważniejsze dla rynku muzycznego nagrody m.in. Złoty Glob za najlepszą piosenkę, czterokrotnie World Music Award dla najlepszego artysty świata w kategorii muzyki poważnej oraz trzykrotnie World Music Award dla najlepiej sprzedającego się artysty włoskiego. Jego muzyka porusza dusze i serca. Budzi przy tym wiele emocji – radość, wzruszenie, melancholię. Najtrafniej jego talent określiła piosenkarka Céline Dion słowami: „Gdyby Bóg śpiewał, brzmiałby jak Andrea Bocelli”.

Andrea Bocelli wystąpi 23 stycznia w ERGO ARENIE.  Podczas wykonywania najsłynniejszych i najpiękniejszych pereł jego twórczości towarzyszyć mu będzie orkiestra symfoniczna oraz zaproszeni goście ze świata muzyki i kultury.

Sprzedaż biletów i więcej informacji już wkrótce na www.makroconcert.pl. Bilety będą dostępne również w kasie nr 3 ERGO ARENY, oraz w Salonach EMPIK, na www.ebilet.pl oraz www.eventim.pl.