„Andrzejki w ERGO ARENIE” – konkurs

Prawdziwa gratka dla fanów muzyki elektronicznej! TIËSTO, Don Diablo, Gianluca Vacchi i inne wielkie gwiazdy wystąpią 30 listopada w ERGO ARENIE w ramach pierwszej polskiej odsłony imprezy Don’t Let Daddy Know! W konkursie organizowanym przez operatora obiektu do zdobycia podwójne zaproszenie na to wydarzenie!

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „Andrzejki w ERGO ARENIE”. Wiadomość musi być podpisana imieniem, nazwiskiem oraz zawierać formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”. W treści należy zawrzeć zdjęcie z odpowiednim opisem lub filmik, w którym uczestnik przekona komisję konkursową, że to właśnie jemu na sobotniej zabawie w ERGO ARENIE zależy najbardziej.

Maile należy przesyłać do czwartku (28 listopada 2019, do godz. 10.00). Komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej i najbardziej barwnej wiadomości, którego nagrodzi podwójnym zaproszeniem na andrzejkową zabawę w ERGO ARENIE.

Zdobywca nagrody zostanie powiadomiony o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU