Atomowe karnety w przystępnych cenach

Od piątku  (25.09) kibice będą mogli zagwarantować sobie wstęp na wszystkie mecze  PGE Atomu Trefla Sopot w nadchodzącym sezonie. Sezonie naprawdę arcyciekawym, bo sopocianki rywalizować będą na arenach Europejskiej Ligi Mistrzyń, ORLEN Ligi, a także staną do walki o obronę Pucharu Polski. Ceny tegorocznych karnetów są bardzo atrakcyjne i zaczynają się od 150zł, a bilety już od 10zł.

 

O tym, że mecze Atomówek co sezon są festiwalem siatkarskich emocji, nie trzeba nikogo przekonywać. Cztery sezony zakończone finałami mistrzostw Polski, jeden brązowym medalem, trzy występy w Lidze Mistrzyń, finale Pucharu CEV i zdobycie Pucharu Polski są najlepszą wizytówką siatkarek z Sopotu. Wielka siatkówka dla Pomorzan jest więc blisko, dosłownie na wyciągnięcie ręki, a bycie częścią takiego widowiska w spektakularnej hali to doskonały sposób na spędzenie dnia. Dlatego w tym sezonie kibice będą mogli zobaczyć zespół złożony z reprezentantek krajów i rywalizujący w europejskiej elicie po niższych w stosunku do minionego sezonu cenach. Wszystko po to, by po ubiegłorocznym sukcesie zachęcić jeszcze większe grono ludzi do przyjścia na mecz drużyny, którą dowodzi dwukrotny triumfator Ligi Mistrzyń, Lorenzo Micelli.

 

Dlaczego warto kupić właśnie karnet? Ponieważ dzięki niemu kibic może zaoszczędzić sporo pieniędzy. W przeliczeniu nabywca abonamentu zapłaci za obejrzenie „domowych” meczów rund zasadniczych ORLEN Ligi i Ligi Mistrzyń oraz Pucharu Polski. Wszystkie pozostałe mecze rozgrywane w roli gospodarza w rundach play-off OL i LM w ramach karnetu wyjdą więc za darmo. W tym roku ceny karnetów rozpoczynają się od 150zł i są to abonamenty obowiązujące na sektor rodzinny (min. 1 rodzic + dziecko), a także dedykowane członkom zasiadającego w wyznaczonym sektorze Klubu Kibica. Karnety ulgowe będą dostępne dla uczniów i studentów do lat 26. oraz osobom powyżej 60. roku życia w cenie 225zł. Abonament w tej cenie będzie także dostępny dla posiadaczy Karty Sopockiej oraz Karty Dużej Rodziny. Cena karnetu normalnego wyniesie w tym sezonie 300zł.

 

Kibice, którzy rok temu zdecydowali się na zakup karnetu, otrzymają 10% zniżki przy kupnie nowego abonamentu normalnego bądź ulgowego. Dodatkowo za okazaniem karnetu ważnego na sezon 2015/2016 będą oni uprawnieni do zniżki w wysokości 10% na zakup biletów normalnych lub ulgowych na mecze LOTOSU Trefla Gdańsk i Trefla Sopot.

 

Sprzedaż karnetów ruszy w piątek, 25 września, zarówno w kasie, jak i w Internecie na www.trefl.kupbilety.pl. Od 17:30 do 20:30 w kasie Hali 100-lecia karnety będą dostępne dla wszystkich kibiców. Od  piątku godz. 16:00  do niedzieli, 27.09., za pośrednictwem strony internetowej abonamenty będą mogli zaś kupić wyłącznie ci kibice, którzy posiadali je sezon temu. Od poniedziałku ruszy sprzedaż internetowa karnetów dla wszystkich, którzy będą chcieli przeżyć wspólne emocje z Atomówkami w nadchodzącym sezonie.

 

W stosunku do minionego roku obniżone zostały także ceny biletów na pojedyncze mecze sopocianek. Bilet ulgowy na każdy rodzaj rozgrywek kosztował będzie 15zł, a pełnopłatny 20zł. Bilety w sektorze rodzinnym będzie można kupić za 10zł i podobną cenę zapłacą także osoby chcące wspierać klub aktywnie w sektorze klubu kibica. Cena biletów dla osób niepełnosprawnych oraz grup szkolnych wyniesie 2zł.

PGEAtomTreflSopot-cennik