Backstreet Boys w ERGO ARENIE!

27 lipca w ERGO ARENIE wystąpi grupa Backstreet Boys!  Zapowiada się kolejne ekscytujące wydarzenie muzyczne! Sprzedaż biletów ruszyła w czwartek 24 kwietnia o godzinie 10.00

23 lutego w Warszawie Backstreeet Boys dali fenomentalny koncert. Wejściówki na to wydarzenie rozeszły się w rekordowym tempie. Wydarzenie od początku budziło gigantyczne zainteresowanie.

2014-04-22_Backstreet_Boys-zdjecie_1000x667– Kiedy zespoły wracają, to ludzie są ciekawi, co się zmieniło. Zainteresowanie wzbudza wtedy nie tylko muzyka, ale także to, jak wyglądają artyści. W przypadku Backstreet Boys to wszystko doskonale się sprawdziło. Spodziewam się w najbliższym czasie w ich wykonaniu świetnych koncertów i kolejnych znakomitych płyt. Machina powrotu zadziałała naprawdę świetnie – powiedział po koncercie w Warszawie prezenter Radia Złote Przeboje Kuba Mędrzycki.
Machina powrotu zadziałała w przypadku Backstreet Boys na tyle dobrze, że po wielkim sukcesie, jaki zespół odniósł pod względem koncertowym w pierwszej połowie tego roku, światowa trasa boysbandu będzie kontynuowana. Znajdzie się na niej także Polska.

– Już przed pierwszym koncertem w Warszawie nie tylko myśleliśmy o tym, żeby kolejny raz zaprosić Backstreet Boys, ale prowadziliśmy w tej sprawie zaawansowane rozmowy. Cieszymy się, że udało się je doprowadzić do szczęśliwego końca – twierdzi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.
Nick Carter i spółka zaśpiewają 27 lipca w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA. Organizatorzy nie mają wątpliwości, że wydarzenie po raz kolejny będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem ze strony polskich fanek.– Koncert w ERGO ARENIE to także doskonała okazja dla tych, którzy z różnych powodów nie zdążyli nabyć biletów na występ zespołu w hali Torwar. Wiemy, że takich osób było sporo. Teraz mają kolejną szansę, żeby zobaczyć Backstreet Boys na żywo – dodaje Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM.

Koncert Backstreet Boys odbędzie się 27 lipca w hali ERGO ARENA.Sprzedaż biletów na to wydarzenie rozpoczęła się już w czwartek, 24 kwietnia, o godzinie 10:00. Bilety na płytę kosztują od 169 do 349 złotych. Z kolei na trybuny wejściówki będzie można nabywać w cenach od: 90 do 280 złotych. Zakupów będzie można dokonywać za pośrednictwem strony: www.imprezyprestige.com, a także w systemach sprzedaży: Eventim, eBilet oraz Groupon i w kasie nr 3 ERGO ARENY czynnej: pon-pt. w godz. 10.00-16.00.

W sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych należy skontaktować się z organizatorem pod adresem: m.wojtasik@imprezyprestige.com Cena biletu: 100zł