Bilety na Ligę Mistrzów już w sprzedaży

Takiego meczu siatkówki w Gdańsku jeszcze nie było! 3 listopada LOTOS Trefl Gdańsk spotkaniem z serbską Vojvodiną Nowy Sad zadebiutuje w elitarnej Lidze Mistrzów, a wejściówki na ten arcyciekawy pojedynek trafiły już do sprzedaży.

 

Wielkie emocje, walka o każdy punkt i wspaniałe widowiska – to wszystko czeka gdańskich kibiców za sprawą występu ich ulubionej drużyny w elitarnej Lidze Mistrzów CEV. Już 3 listopada wicemistrzowie Polski podejmą zdobywców Pucharu Challenge – serbską Vojvodinę NS Seme Nowy Sad.

To będzie jeden z najważniejszych dni w historii naszego klubu. Od dwóch miesięcy trenujemy ciężko, by być w jak najlepszej formie na starcie rozgrywek i mamy nadzieję, że w swoim debiucie w tych najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywkach w Europie zaprezentujemy się z dobrej strony. Wiemy też, że nasi kibice nie mogą doczekać się startu Ligi Mistrzów i mamy nadzieję, że po raz kolejny wypełnią ERGO ARENĘ, będąc naszym siódmym zawodnikiem – mówi Bartosz Gawryszewski, kapitan LOTOSU Trefla Gdańsk.

Pierwszy rywal gdańszczan, Vojvodina NS Seme Nowy Sad to trzynastokrotny mistrz swojego kraju i czternastokrotny triumfator rodzimego pucharu. W ubiegłym sezonie wygrała europejski Puchar Challenge, dzięki czemu uzyskała dziką kartę do rozgrywek Ligi Mistrzów. W przeszłości klub ten dwukrotnie stawał na podium tych najbardziej prestiżowych rozgrywek. Vojvodina jest prawdziwą kopalnią serbskich talentów, które w przyszłości stają się światowymi gwiazdami. W barwach klubu z Nowego Sadu grało w przeszłości wielu wybitnych reprezentantów swojego kraju – m.in. bracia Vladimir i Nikola Grbić, Andrija Gerić czy Slobodan Kovać, a także znani z występów w Gdańsku Bojan Janić i Marko Samardzić.

Ceny wejściówek na pierwsze spotkanie LOTOSU Trefla w najważniejszych klubowych rozgrywkach w Europie odpowiadają cenom biletów pierwszej kategorii w PlusLidze. Osoby uprawnione do zniżek (uczniowie, studenci, seniorzy powyżej 60. roku życia) za możliwość obejrzenia tego siatkarskiego spektaklu zapłacą od 15 do 40 złotych, zaś najtańsze bilety normalne dostępne będą już za 20 złotych.

Bilety na ten wielki mecz można nabywać za pośrednictwem strony www.trefl.kupbilety.pl. Dostępne są one także w kasach ERGO ARENY, w Sklepie Koszykarza, w Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot i 44 salonikach prasowych sieci Kolporter na terenie województwa pomorskiego.