Bilety na półfinał PlusLigi LOTOS Trefl – Skra!

Już 14 marca o godz. 20.00 LOTOS Trefl Gdańsk po raz pierwszy w swojej historii zagra przed własną publicznością w półfinale siatkarskiej ekstraklasy z PGE Skrą Bełchatów, a od piątku dostępne będą wejściówki na to spotkanie. Przez pierwszą dobę bilety kupować będą mogli tylko posiadacze karnetów, zaś w sobotę o 18.00 trafią one do wolnej sprzedaży.

2015-03-06_LOTOS Trefl Gdańsk - PGE Skra BełchatówRywalizacja LOTOSU Trefla i PGE Skry toczy się do trzech wygranych, a jej zwycięzca awansuje do wielkiego finału PlusLigi. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 7 marca w Bełchatowie, zaś pierwszy mecz w Gdańsku rozpocznie się w sobotę, 14 marca, o godz. 20.00 w ERGO ARENIE.

 

Mimo rosnącej stawki meczu, ceny biletów nie zostały zmienione w porównaniu z fazą zasadniczą PlusLigi. Na mecz z PGE Skrą wejściówki ulgowe dostępne będą w cenach od 15 złotych, zaś normalne – od 25 złotych. Jeszcze mniej za bilety zapłacą osoby, które posiadały karnet na fazę zasadniczą. Ceny dla nich zostały obniżone o 30 proc. Ponadto przez pierwsze 24 godziny od rozpoczęcia sprzedaży rezerwacji miejsc dokonywać będą mogli wyłącznie posiadacze abonamentów na mecze rundy zasadniczej sezonu 2014/2015.

 

Do otwartej sprzedaży bilety trafią w sobotę, 7 marca, o godz. 18.00. Nabywać je można za pośrednictwem strony www.trefl.kupbilety.pl, w kasach ERGO ARENY, w Sklepie Koszykarza, na stoisku Toys4Boys w Galerii Bałtyckiej, w Hotelu Haffner i siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot, a na wybrane sektory także na terenie całego kraju w punktach sieci Empik, Media Markt, Media Expert i Saturn.

 

Siatkarze LOTOSU Trefla już dokonali historycznego wyczynu, awansując do półfinału PlusLigi. O wejście do finału powalczą z najbardziej utytułowaną drużyną ostatnich lat w polskiej siatkówce i aktualnym mistrzem Polski, PGE Skrą Bełchatów. Do ERGO ARENY ponownie zawita zespół, mający w składzie czterech mistrzów świata – Mariusza Wlazłego, Michała Winiarskiego, Karola Kłosa i Andrzeja Wronę, a także wielkie postaci światowej siatkówki – Nicolasa Uriarte, Facundo Contę, Ferdinanda Tille czy Srecko Lisinaca.

 

W tym sezonie drużyny mierzyły się dwukrotnie i oba spotkania były wielkimi widowiskami. W Bełchatowie PGE Skra wygrała dopiero po tie-breaku, zaś starcie w ERGO ARENIE oglądała rekordowa liczba widzów. 10 635 kibiców to najlepszy wynik podczas ligowego spotkania w gdańsko-sopockim obiekcie i drugi rezultat w historii PlusLigi. Teraz, w obliczu ogromnej stawki meczu oraz korzystnej pory rozegrania spotkania, ponownie spodziewana jest podobna liczba widzów.­­

2015-03-06_LTG PLAYOFF