Bryan Adams 28 marca 2015 r. w ERGO ARENIE!

Po niesamowitym koncercie w Krakowie, który odbył się 16 grudnia 2014 roku, Bryan Adams postanowił zrobić prezent świąteczny swoim fanom i ogłosił, że 28 marca 2015 roku wystąpi w położonej na granicy Gdańska i Sopotu ERGO ARENIE! Bilety na koncert kanadyjskiego  wokalisty  trafią do sprzedaży  w piątek, 19 grudnia.

 

Bryan_Adams_ERGO ARENABryan Adams jest niewątpliwie jednym z najbardziej znanych kanadyjskich muzyków na świecie. W swojej dotychczasowej karierze sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie.  Koncertował na sześciu kontynentach, a jego piosenki osiągały szczyty list przebojów w ponad 40 krajach na całym świecie.

 

W listopadzie 2014 roku rozpoczął trasę  Reckless 30th Anniversary Tour z okazji 30-lecia ukazania się płyty Reckless. Znalazły się na niej takie przeboje jak „Run To You“, „Kids Wanna Rock“, „Summer of 69“ czy zaśpiewne w duecie z Tiną Turner „It’s Only Love“.

 

W listopadzie 2014 roku ukazała się reedycja albumu Reckless. Podczas trasy koncertowej serwował swoim fanom zarówno utwory z płyty Reckless, także te, które się na niej nie znalazły oraz ponadczasowe hity jak „(Everything I Do) I Do it For You“, „When You’re Gone“, czy „All For Love“.

 

Atmosfera na koncercie w Krakowie tak się spodobała muzykowi, że postanowił dać swoim fanom wyjątkowy prezent pod choinkę i oglosił, że w marcu ponownie odwiedzi nasz kraj. Tym razem prawie 15 latach kanadyjski artysta wraca nad polskie morze!

 

28 marca 2015 roku Bryan Adams wystąpi w  gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE.

 

Bilety w sprzedaży od piątku, 19 grudnia 2014 roku od godziny 16:00 i będą dostępne na stronie w kasie ERGO ARENY , www.eventim.pl , oraz w sieci sprzedaży salonów Empik, Media Markt i Saturn.

 

Ceny biletów kształtują się następująco: 199,00 zł, 249,00 zł i 299,00