Święto jeździectwa CAVALIADA 2023 – NIEZBĘDNIK WIDZA

Blisko 250 par z 8 państw weźmie udział w zawodach CSI podczas drugiej CAVALIADY w Sopocie (2-5 lutego). Czterodniowe wydarzenie połączy starty w 4 kategoriach, a konkurencjom towarzyszyć będą pokazy i targi. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dot. CAVALIADY 2023.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa.

W dni zawodów prowadzona będzie też sprzedaż stacjonarna w kasach numer 1 i 4.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Tak, bilety będą wymieniane na opaskę umożliwiając wyjście/wejście podczas trwania imprezy.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Dostępne są bilety w cenie od 69pln. Nie ma biletów zniżkowych. Wciąż dostępna jest oferta VIP.

Osoby z niepełnosprawnościami: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim może zakupić bilety poprzez kontakt na adres: info@tobilet.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? 

02.02.2023 od godz. 8:00 do godz. 22:00

03.02.2023 od godz. 7:30 do godz. 22:00

04.02.2023 od godz. 7:30 do godz. 23:00

05.02.2023 od godz. 7:00 do godz. 18:00

Harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie. Dokładny plan startów znaleźć można na stronie organizatora, w zakładce PROGRAM ZAWODÓW.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Można fotografować na własne potrzeby, bez użycia lampy błyskowej.

Wnioski o akredytacje składać można za pośrednictwem strony organizatora.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Nie.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Nie, osoby poniżej 13 roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej lub posiadać oświadczenie opiekuna.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking?

W związku ze skalą przedsięwzięcia, z użytku wyłączona zostanie znaczna część parkingu P2 obok hali, dlatego uczestników zachęca się do korzystania głównie z komunikacji miejskiej.

Dla kibiców, którzy z różnych przyczyn zdecydują się jednak przyjechać na CAVALIADĘ samochodem osobowym dostępna będzie MOCNO OGRANICZONA liczba miejsc przy wjeździe na parking P2 (40 złotych/ samochód osobowy), uruchomione zostaną również dodatkowe parkingi wzdłuż ulicy Łokietka (40 złotych/ samochód osobowy) oraz wzdłuż ulicy Pomorskiej (parking bezpłatny).

Apelujemy o nieparkowanie na terenach osiedli wokół ERGO ARENY, wjazdy na osiedla i parkingi do dyspozycji mieszkańców są odpowiednio oznakowane i zakazują wjazdu pojazdom, które nie mają stosownych identyfikatorów i uprawnień. Parkowanie w niedozwolonych miejscach grozi mandatem.

Przed imprezą wybierz komfortowy i ekologiczny transport! Dogodna lokalizacja ERGO ARENY pozwala na #DobryDojazd pociągiem SKM, autobusem i tramwajem ZTM oraz trolejbusem ZKM. Dla trzech pierwszych pasażerów komunikacji miejskiej, którzy pokażą swoją podróż na CAVALIADĘ w tweecie/Instastories (tylko otwarte profile!) z oznaczeniem profilu @ERGOARENA i hashtagiem #DobryDojazd operator hali przewidział podwójne zaproszenia na lutowy mecz Trefla Gdańsk z Aluronem CMC Wartą Zawiercie.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne?  W obiekcie działają PUB i Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na poszczególnych kondygnacjach. 

Pasażerowie komunikacji, za okazaniem biletu, karty miejskiej lub skanu z aplikacji biletowej każdego dnia CAVALIADY w godz. 9:00-10:00 oraz 18:00-19:00 na hasło #DobryDojazd skorzystać będą mogli ze specjalnych promocji w punktach gastronomicznych.

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Na poziomie 3 znajdować się będą punkty wystawiennicze.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod adresem info@ergoarena.pl i numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00), w sobotę i niedzielę (4 i 5 lutego) informacja działać będzie w godz. 10:00-16:00. 

Kontakt informacyjny bezpośrednio do Organizatora CAVALIADY: 61 869 20 00 info@grupamtp.pl