Cirque du Soleil wraca do ERGO ARENY z OVO

Spektakularna produkcja Cirque du Soleil wraca do ERGO ARENY wiosną 2023 z pięcioma przedstawieniami w nowej odsłonie! OVO przeniesie nas w świat owadów, ich nieustannego ruchu i wesołego zamętu. Akrobatyczne mega show w hali na granicy Gdańska i Sopotu wystawiane będzie od 21 do 23 kwietnia 2023, a bilety do ogólnej sprzedaży trafią 12 stycznia.

O OVO

Od potężnych świerszczy odbijających się od trampolin po hipnotyzującego pająka wijącego się w swojej sieci, OVO (po portugalsku „jajko”) emanuje niezwykłą energią, która pobudza wyobraźnię. Zabawny i chaotyczny, a jednocześnie uroczy i żywiołowy spektakl OVO oczarowuje widza w każdym wieku. Składający się ze 100 osób z 25 różnych krajów, w tym 52 artystów, OVO wprowadza na scenę unikalne, akrobatyczne akty na najwyższym poziomie, które na nowo definiują granice ludzkich możliwości. Od momentu otwarcia w Montrealu w 2009 roku, OVO zachwyciło ponad 7 milionów widzów w 155 miastach w 26 różnych krajach.

Daty spektakli 2023:

GDAŃSK/ SOPOT– ERGO ARENA

21.04 19:00

22.04 15:00, 19:00

23.04 12:00, 16:00

Relacja ERGO ARENA TV z premiery OVO w 2018:

CIRQUE DU SOLEIL 

Cirque du Soleil przedefiniował postrzeganie na świecie cyrku od małego, miejskiego po znaną na świecie markę.

Kanadyjska organizacja z siedzibą w Montrealu stała się liderem w dziedzinie rozrywki na żywo, tworząc światowej klasy wciągające i kultowe spektakle na 6 kontynentach. Cirque du Soleil zdobywa publiczność swoją wiarygodnością, otwartością. Ma zaszczyt współpracować z artystami z 90 krajów na całym świecie; jej nadrzędnym celem jest  wywieranie pozytywnego wpływu na ludzi, społeczności i planetę za pomocą swoich najważniejszych narzędzi: kreatywności i sztuki. Na przestrzeni lat Cirque du Soleil zainspirował ponad 215 milionów ludzi w ponad 70 różnych krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie cirquedusoleil.com.

Śledź  #OVOCirque i #cirquedusoleil : Facebook | Twitter | Instagram | YouTube| TikTok

Alter Art Show

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice , Monster Jam, Psi Patrol LIVE Szczegóły na: www.alterartshow.pl

SPONSOR

Dziękujemy sponsorowi AIR CANADA

KONTAKT: media@alterart.pl