Cztery wydarzenia w czwarty weekend marca

26 i 27 marca w ERGO ARENIE równolegle mieć miejsce będą cztery wydarzenia: Targi Mieszkań i Domów, dwie wystawy malarstwa w 3D („Impresjoniści i postimpresjoniści” oraz „Dinozaury”), a także Roślinny Market. Na wszystkie eventy i atrakcje zapraszamy od godz. 10.

Oferty największych i najpopularniejszych deweloperów, agencji nieruchomości, propozycje kredytów  hipotecznych od banków i pośredników finansowych, darmowe seminaria i porady ekspertów – wszystko to oferują trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów. Oprócz bogatej oferty deweloperskiej organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla zwiedzających. Co godzinę będzie można wziąć udział w bezpłatnych seminariach, podczas których eksperci z dziedziny nieruchomości, finansów, architektury czy prawa pomogą odnaleźć się w gąszczu przepisów i zasad, które wiążą się z zakupem, sprzedażą lub wynajmem własnego M.

Po raz pierwszy w gdańsko-sopockiej hali zobaczyć można będzie obrazy w 3D. Zaplanowano dwie wystawy, które oczarują miłośników malarstwa i zapoznają najmłodszych uczestników z magią trójwymiaru.

W ERGO ARENIE zawiśnie kilkadziesiąt dzieł najbardziej znanych nazwisk impresjonizmu i postimpresjonizmu, przetworzonych do trójwymiarowej wersji. W tym samym czasie dzieci przez specjalne okulary, dzięki którym dinozaury będą wyglądać jak ożywione tworząc iluzję jakby wychodziły z obrazów, poznają ponad 30 gatunków drapieżników i kilka gatunków roślinożerców.

Największy targ roślin doniczkowych i raj dla tych, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru cieszył się już w ERGO ARENIE olbrzymim zainteresowaniem, dlatego organizatorzy Festiwalu Roślin postanowili przygotować kolejną edycję i przyszykowali nowe odmiany roślin, uzupełnili ofertę doniczek, nawozów i środków ochrony roślin.

Na targi mieszkaniowe (wstęp: 5 złotych/osoba) i wystawy (wstęp: od 30 złotych do 39 złotych/osoba, dzieci do lat 3 – należy pobrać darmowy bilety) zapraszamy od strony wejścia A1, gdzie w godzinach trwania imprez otwarta będzie kasa organizatorów. Bilety można nabyć też on-line za pośrednictwem strony ToBilet.pl. Na Festiwal Roślin – Roślinny Market wstęp jest bezpłatny, zapraszamy od strony morza (wejście C1).

Kompletne opisy imprez naleźć można na naszej stronie www w zakładce IMPREZY/BILETY: https://ergoarena.pl/imprezybilety/ Do zobaczenia w ERGO ARENIE!