Daria Albers vs Kamila Bałanda pierwszym pojedynkiem KOK WORLD GP 2014 IN GDANSK

Organizacja International Bushido Federation ma zaszczyt zapowiedzieć pierwszy pojedynek  podczas gali King of Kings World GP 2014 in Gdansk, która odbędzie się 17-go października 2014 w ERGO ARENIE. Zgodnie z tradycją jako pierwsze wystąpią Panie i tak zmierzą się w nim dwie utytułowane zawodniczki z Polski i Niemiec. Polska mistrzyni świata Kamila Bałanda z Championa Gdańsk zmierzy się z Niemką Darią Albers reprezentującą klub Hammer Gym Hamburg w tak zwanej superwalce. Pojedynek na zasadach Kicboxingu odbędzie się w wadze do 65 kg.

2014-08-27_Albers vs BalandaKamila to jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek polskiego Kickboxingu. Wielokrotnie zdobywała tytuły i medale Mistrzostw Polski. Była też mistrzynią świata i Europy WAKO w formule K-1 i Low-Kick. Zdobyła też Puchar Świata w Kickboxingu. Na zawodowej arenie walczyła na galach WKN Turcja, Beast Of The East, a także w Mieszanych Sztukach Walki na galach Heros Lithuania i Respect FC.  W marcu 2011 roku wywalczyła tytuł Zawodowej Mistrzyni Europy K-1 federacji UPKA a na jej koncie widnieje też Zawodowe MP. Trenuje w klubie GKS Champion Gdańsk pod okiem trenera.

30-letnia  Darią Albers, urodziła się o dziwo w Gdańsku choć dziś mieszka także w portowym Hamburgu. Walczyła na galach KOK i wielu amatorskich imprezach Kickboxingu w całej Europie. Jest bardzo wszechstronna bowiem startowała w zawodowych pojedynkach bokserskich i trenowała MMA w słynnym amerykańskim teamie Blackzillians na Florydzie. Jej trenerem jest Darnell Knoch. Niemiecka zawodniczka wygrała 11 z 20 walk zawodowych.

2014-08-27_BalandaSerdecznie zapraszamy na walkę obu gwiazd europejskiego Kickboxingu na ringu jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych w Sportach walki jaką jest King Of Kings. Nie może Was zabraknąć 17-go października 2014 w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE.

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA czynnej: pon.-pt. w godz. 10.00-16.00,  oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl