Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie! W listopadzie w ERGO ARENIE!

Już po raz czwarty w ERGO ARENIE będzie można zobaczyć  ulubionych  bohaterów  z filmów Disneya w niezwykłych widowiskach na lodzie. Po ogromnym sukcesie widowisk Magiczny Świat Lodu, zapraszamy od 13 do 15 listopada 2015 na nowy spektakl Disney On Ice.

Disney On Ice zaprasza w podróż do świata wyobraźni z udziałem ulubionych postaci Disneya. Dołącz do Myszki Miki, Minnie, Donalda, Goofy’ego i Daisy w podróży do świata z ponadczasowych klasyków Disneya: „Króla Lwa”, „Małej Syrenki”, „Piotrusia Pana” i nagrodzonego Oscarem® oraz wyróżnionego nagrodą BAFTA animowanego filmu wszechczasów, „Krainy Lodu”. Dzięki międzynarodowej plejadzie obsypanych nagrodami łyżwiarzy, ekscytującej choreografi i świetnej oprawie muzycznej, wypełnionej znanymi hitami Disneya oraz klasykami rock-and-roll’a, każdy członek rodziny, nie ruszając się ze swojego miejsca, będzie mógł wybrać się w urzekającą podróż.
W każdej scenie widowiska arenę wypełni muzyka i magia, które zabiorą widzów do odkrywania czterech unikalnych krain z hałaśliwymi piratami, karaibskimi rytmami i wzruszającymi momentami. Wspólnie odwiedzimy Lwią Skałę zamieszkałą przez Simbę, Timona i Pumbę; głęboko w morskiej toni odkryjemy tajemnicze podwodne królestwo Arielki; zwiedzimy Londyn z Piotrusiem Panem i Wandą, a potem polecimy do Nibylandii i dołączymy do Dzwoneczka. Wyruszymy też w podróż do Arendelle, by przeżyć wspaniałą przygodę z siostrami Anną i Elsą Kristoffem i ulubieńcem wszystkich, przytulaśnym bałwanem Olafem. Dynamiczna muzyka, postaci, których nie sposób nie kochać, niezapomniane sceny – „Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie” to przeżycie, które na długo zapadnie w pamięć całej rodzinie.

 

Przedstawienia w ERGO ARENIE:

 

13.11.2015 – piątek: 18:30 PREMIERA
14.11.2015 – sobota: 10:30; 14:30; 18:30
15.11.2015 – niedziela: 10:30; 14:30; 18:30

 

Ceny biletów:

Kategoria Platynowa: 120 zł / 130* zł
Kategoria Złota:              99 zł/ 109* zł
Kategoria Srebrna:       79 zł / 89* zł
Kategoria Brązowa:      55 zł / 65* zł
*ceny biletów na przedstawienia: sobota – 10:30; 14:30 oraz niedziela – 14:30

 

Bilety już w sprzedaży na www.alterartshow.pl, w punktach sprzedaży eBilet i w kasie nr 3 ERGO ARENY

 

Oferty specjalne:

 

PAKIETY RODZINNE. KUP 4 BILETY, ZAPŁAĆ JAK ZA 3. CZWARTY BILET GRATIS!
– dotyczy biletów w kategoriach cenowych BRĄZOWA, SREBRNA i ZŁOTA;
– nie dotyczy przedstawień premierowych;
– oferta ograniczona (1500 biletów na każde przedstawienie);

 

BILETY NA PREMIEROWE PRZEDSTAWIENIA W SPECJALNEJ CENIE 55 lub 65 zł!
– nie dotyczy pozostałych przedstawień;
– wszystkie bilety (z wyłączeniem kategorii Platynowej) w specjalnej niższej cenie  55 zł,;
– oferta ograniczona liczbą miejsc.