Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu zaprasza na królewską zabawę w świecie Disneya!

Nowe przedstawienie w ERGO ARENIE  w dniach 21-23 listopada. Bilety już w sprzedaży.  Po raz pierwszy na lodzie pojawią się Anna i Elsa, bohaterki nagrodzonego Oscarem® animowanego filmu wszechczasów, „Krainy lodu” Disneya!

2014-08-21__plakat_Disney_D33Widzowie ruszą w podróż po Północnych Górach wraz z zabawnym bałwanem Olafem, nieokrzesanym handlarzem bryłami lodu Kristoffem i jego wiernym reniferem Svenem, którzy pomagają księżniczkom w pełnej akcji i magii przygodzie. Do wspólnej zabawy widzów zaproszą także inne ukochane przez dzieci postacie Disneya, a wśród nich Ariel, Roszpunka i Bella, których historie także przeniesiono na lód.

Przez ponad trzydzieści lat produkcji przedstawień z cyklu Disney On Ice, w Feld Entertainment czekaliśmy na film taki, jak „Kraina Lodu”” – mówi producentka Nicole Feld. „Najbardziej radosną częścią wprowadzania na lód historii nowych postaci, takich, jak Elsa i Anna, jest ich przesłanie – siostry odkrywają prawdziwe znaczenie miłości. To mocne, inspirujące publiczność słowa„.

 

„Magiczny Świat Lodu”, widowisko wyprodukowane przez Feld Entertainment i promowane przez Alter Art, to magiczna mieszanka iście królewskiej zabawy – historii kochanych przez publiczność dzielnych bohaterek Disneya oraz żywiołowej choreografii, która sprawi, że widzowie będą tańczyć, śpiewać i kibicować swoim ukochanym postaciom z filmów Disneya w ich przygodach. Mickey i Minnie prowadzą małych i dużych miłośników Disneya przez piękną krainę, w której spotykają m. in. Sebastiana i córki Trytona – bohaterów „Małej Syrenki”, głośnych oprychów z „Zaplątanych” i zaklętych w przedmioty służących z „Pięknej i Bestii”.

 

Dodanie do klasycznych opowieści wątku najnowszego, rewelacyjnie przyjętego filmu animowanego, „Krainy Lodu”, i uzupełnienie ich o elementy komedii i muzyki pozwoliło nam płynnie wprowadzić widza w każdą z historii” – dodaje producentka Juliette Feld.

By stworzyć to niezwykłe przedstawienie z udziałem gwiazd łyżwiarstwa, producentki – siostry Nicole i Juliette Feld zatrudniły najbardziej utalentowanych twórców:

 

Patty Vincent (reżyseria) – wyreżyserowała wiele widowisk Feld Entertainment na scenie i lodowisku, w tym prezentowane w Polsce przedstawienia Disney On Ice: „Księżniczki i Herosi”, „Świętujemy!” oraz „Świat Fantazji”. Rozpoczęła karierę w Feld Entertainment 31 lat temu jako łyżwiarka i awansowała na stanowisko Dyrektor Rozwoju Postaci we wszystkich przedstawieniach Disney On Ice w trasie. To ona odpowiada za układy taneczne, pasujące do wykonawców i bohaterów danego widowiska.

 

Jeremy Desmon (scenariusz) – autor wielu widowisk z cyklu Ringling Bros. and Barnum & Bailey oraz Disney Live!, laureat licznych nagród dla scenarzystów i dramaturgów.

 

Cindy Stuart (choreografia) – czterokrotnie nominowana do tytułu „Choreografa Roku” amerykańskiego Związku Łyżwiarzy Profesjonalnych. Pracowała m. in. ze złotym medalistą olimpijskim Robinem Cousinsem, tworzyła choreografię dla trzykrotnych złotych medalistów mistrzostw świata, zdobywców złota na olimpiadzie w Vancouver – pary Shen Xue i Zhao Hongbo, oraz dla złotych medalistów z Salt Lake City, kanadyjskiej pary Jamie Salé i Davida Pelletiera; choreografka wielu widowisk Disney On Ice.

 

Walt Spangler (scenografia) – twórca scenografii teatralnej, operowej i tanecznej z doświadczeniem na Broadwayu.

 

Cynthia Nordstrom (kostiumy) – autorka kostiumów do ponad 15 przedstawień tanecznych i na lodzie pod marką Disneya.

 

Sam Doty (światła) – od 2006 r., projektuje i współtworzy każde widowisko Feld Entertainment. Ogromne doświadczenie Doty’ego w oświetlaniu widowisk tanecznych, jego rozumienie rytmu i melodii pozwalają mu na niezrównane tłumaczenie muzyki i ruchu na grę świateł.

 

Polscy widzowie mogli już spotkać swoje ulubione postaci z filmów Disneya w czterech niezwykłych widowiskach na lodzie. Wspólnie przeżywali przygody w Disneylandzie w „Disney On Ice: Disneyland© Wielka Przygoda”. Księżniczki Disneya i ich dzielni herosi towarzyszyły małym i dużym w spektaklu „Disney On Ice: Księżniczki i Herosi”. Razem z Mikim, Minnie i wieloma innymi postaciami wybrali się też w podróż po najpiękniejszych świętach świata dzięki widowisku „Disney On Ice: Świętujemy!” W zeszłym roku, w przedstawieniu „Świat Fantazji”, na lód wyjechali bohaterowie filmu „Auta”. W tym roku publiczność także może liczyć na wizytę w świecie czarów, po którym przewodnikami będą Miki i Minnie!

 

Po więcej informacji o Disney On Ice zapraszamy na strony www.disneyonice.plwww.alterartshow.pl oraz do odwiedzenia Facebooka.

 

Ceny biletów:

 

120 zł (kategoria Platynowa)

99 zł (kategoria Złota)

79 zł (kategoria Srebrna)

55 zł (kategoria Brązowa)

 

Bilety w sprzedaży od 21 sierpnia 2014  w kasie nr 3 w ERGO ARENIE czynnej pon.-pt. w godz. 10.00-16.00, na www.alterartshow.pl oraz w punktach sprzedaży www.ebilet.plwww.ticketpro.pl

 

Jeśli dziecko ma mniej niż dwa lata, nie ma konieczności kupowania dla niego biletu. Dzieci powyżej 2 roku życia powinny mieć bilet; opiekunowie dzieci poniżej 2 roku życia proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego datę urodzenia dziecka.

Oferty specjalne

 

PAKIETY RODZINNE. KUP 4 BILETY, ZAPŁAĆ JAK ZA 3. CZWARTY BILET GRATIS!

– dotyczy biletów w kategoriach cenowych BRĄZOWA, SREBRNA i ZŁOTA;

– nie dotyczy przedstawień premierowych;

– oferta ograniczona liczbą miejsc;

 

BILETY NA PREMIEROWE PRZEDSTAWIENIA W SPECJALNEJ CENIE 50 lub 60 zł!

– nie dotyczy pozostałych przedstawień;

– wszystkie bilety (z wyłączeniem kategorii Platynowej) w specjalnej niższej cenie (Warszawa: 60 zł, pozostałe miasta: 50 zł);

– oferta ograniczona liczbą miejsc;

 

Przedstawienie w ERGO ARENIE

21.11.2014 – piątek: 18:30 – premiera

22.11.2014 – sobota: 10:30; 14:30; 18:30

23.11.2014 – niedziela: 10:30; 14:30

 

Alter Art to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Jest wyłącznym promotorem w Polsce wydarzeń produkowanych przez Feld Entertainment, w tym Disney On Ice i Monster Jam. Więcej informacji: www.alterartshow.pl.

 

Feld Entertainment jest jednym ze światowych liderów w produkcji i prezentacji przedstawień rozrywkowych na żywo, które podnoszą na duchu i dostarczają niezapomnianych przeżyć, co roku przyciągając 30 milionów widzów. Produkcje Feld Entertainment pojawiły się w ponad 70 krajach na sześciu kontynentach. Są wśród nich Ringling Bros. and Barnum & Bailey®, MonsterJam®, Monster Energy Supercross, NuclearCowboyz®, AMSOIL Arenacross, Disney On Ice, Disney Live! oraz Marvel Universe LIVE! Więcej informacji: www.feldentertainment.com