Dla kinomanów i melomanów – KONKURS

Koncerty muzyki filmowej mają w kalendarzu ERGO ARENY miejsce szczególne, bo doskonale wiemy, że gdańsko-sopocka publiczność to miłośnicy dobrego kina i symfonicznych brzmień. Weź udział w zabawie operatora ERGO ARENY i wygraj podwójne zaproszenie na piątkowe wydarzenie z filmem i ścieżkami filmowymi w tle. 

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „Dla kinomanów i melomanów”. Wiadomość musi zawierać imię i nazwisko uczestnika oraz formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”.

W mailu zawrzeć należy poprawne odpowiedzi na 3 pytania dot. kompozytorów, filmów i melodii – motywów przewodnich najbliższego koncertu w ERGO ARENIE:

  1. Który zdobywca Oscarów za ścieżki dźwiękowe dwukrotnie wystąpił w ERGO ARENIE?
  2. Kto jest autorem suit symfonicznych znanych z „Parku Jurajskiego”?
  3. W którym roku premierę miał włoski film o przyjaźni kinooperatora i chłopca, do którego muzykę napisał Ennio Morricone?

Na wiadomości czekamy do środy (15 marca 2023, do godz. 10.00). Dla autorów trzech pierwszych, poprawnych odpowiedzi przygotowaliśmy podwójne zaproszenia na Koncert Muzyki Filmowej, który w ERGO ARENIE odbędzie się już w najbliższy piątek, 17 marca o godz. 19:00. Wieczór poprowadzi Tomasz Kammel, a gośćmi specjalnymi będą m.in. Justyna Steczkowska i Michał Szpak.

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 dnia roboczego od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU