DOGGY DAY 2023 zainauguruje wrzesień w ERGO ARENIE!

Druga edycja największego na Pomorzu wydarzenia społeczno-edukacyjnego dedykowanego czworonogom i ich właścicielom ponownie zagości w hali i na terenach wokół ERGO ARENY. 3 września w godzinach 11-16 realizowane będą wykłady i szkolenia, a na relaks liczyć będą mogli wszyscy odwiedzający strefy zabaw i zakupów.

Ważnym elementem pozostanie przestrzeń rozmów o zasadach adopcji, prawidłowej opieki i możliwości zostanie domem tymczasowym dla bezdomnych zwierząt.

Ubiegłoroczna edycja DOGGY DAY ściągnęła do ERGO ARENY tysiące osób, które, wspólnie ze swoimi pupilami, otrzymywały porady od cenionych specjalistów, a produkty pielęgnacyjne, akcesoria, czy karmę nabywały w punktach przedstawicieli topowych wytwórców – opowiada Marta Słodnik z trójmiejskiego oddziału Fundacji dla Szczeniąt Judyta, współorganizatorka imprezy – Cieszymy się, że w takiej lokalizacji tworzyć możemy bezpieczny event dla psów, pierwsza impreza bez najmniejszego problemu przeszła kontrolę Powiatowego Inspektoratu Weterynarii, na miejscu była z nami Grupa Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto, bardzo zależy nam na tym, by 3 września upłynął naszym gościom równie komfortowo i spokojnie.

Wrześniowy DOGGY DAY to panele edukacyjne prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców, warsztaty i porady behawioralne, ale również pokazy psów pracujących, zlot adopsiaków, czyli rodzin, które adoptowały psy oraz spotkanie z gośćmi specjalnymi – niesamowitymi Rydwanami Judyty.

Każdy członek stada Rydwanów ma za sobą tragiczną historię, są to psy, które doświadczyły paraliżu, czy bezdomności, ale znalazły opiekunów o wielkich sercach, którzy zabrali je na pokład Judyty. Tam zamieniły się w niepełnosprytki, które po leczeniu, operacjach, rehabilitacji każdego dnia zadziwiają radością życia.

W strefach zabawy i zakupów uczestnicy znajdą stoiska 50 wystawców, a także przestrzeń gastro i punkty foto, gdzie będzie można zrobić sobie specjalną sesję z pupilem. Pełen wykaz atrakcji i program imprezy znaleźć można na stronie ergoarena.pl. Organizatorami wydarzenia są Trójmiejski Oddział Fundacji dla Szczeniąt Judyta oraz Spółka Hala Gdańsk-Sopot, operator ERGO ARENY. Do zobaczenia 3 września!