ERGO ARENA ponownie gra z WOŚP Sopot

Podobnie jak w latach ubiegłych, również przed jubileuszowym, 30. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy operator ERGO ARENY przeznaczył na aukcje organizowane przez sopocki sztab cenne pamiątki z wydarzeń zorganizowanych w hali. Zachęcamy do licytowania!

W tym roku Orkiestra gra dla okulistyki dziecięcej, hasło 30. finału to „Przejrzyj na oczy”. Spółka Hala Gdańsk-Sopot na sopockie aukcje przeznaczyła prawdziwe gratki dla fanów sanah i kibiców polskiej siatkówki. Licytować można plakat z autografem sanah podpisany tuż po listopadowym koncercie w ramach trasy „Kolońska i szlugi tour” w ERGO ARENIE oraz piłkę do siatkówki marki Mikasa MVA 370, rozmiar 5 z autografami wielokrotnych reprezentantek i reprezentantów Polski w siatkówce: Izabeli Bełcik, Magdaleny Gajgał-Anioł, Marcina Możdżonka i Wojciecha Żalińskiego.

Licytacja plakatu z autografem sanah

Licytacja piłki do siatkówki z autografami reprezentantów

Licytacje trwają do 30 stycznia 2022. Mamy nadzieję, że cenna pamiątka z koncertu najpopularniejszej polskiej piosenkarki młodego pokolenia ucieszy wierną fankę lub fana, a wysokiej klasy  profesjonalna piłka marki MIKASA sprawdzi się podczas setów rozgrywanych w gronie rodziny czy znajomych.

Więcej informacji o Sopocie dla Orkiestry i atrakcjach organizowanych przy okazji 30. Finału przez miejski sztab znaleźć można na oficjalnym fanpage’u WOŚP Sopot: https://www.facebook.com/wospsopot