ERGO ARENA #wPlenerze prosto z Żywca i inne projekcje na ekranie LED HD!

Dawid Podsiadło, Bass Astral x Igo, Daria Zawiałow, Kasia Nosowska i inni, znakomici, polscy artyści prosto z Beskidów! Już w najbliższy weekend (07-09.08), w ramach sobotniej odsłony ERGO ARENY #wPlenerze, zapraszamy na transmisję koncertu z Żywca! W piątek usłyszymy chorwacki duet wiolonczelistów 2 Cellos, w niedzielę zaś obejrzymy koncert Bruce’a Sprinsteena & The E St’s London Calling z londyńskiego Hyde Parku.

Repertuar na weekend 07-09.08.2020:

07.08 2Cellos Live at Arena Zagreb (20:30)

08.08 Koncert na żywo prosto z Żywca: PODSIADŁO, BASS ASTRAL X IGO, DARIA ZAWIAŁOW, NOSOWSKA I INNI (17:00)

09.08 Bruce Springsteen & The E St’s London Calling – Live in Hyde Park (18:00)

ERGO ARENA #wPlenerze to spotkania na świeżym powietrzu, muzyczny repertuar dla różnych pokoleń i wrażenia dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością wyczekują nowości eventowych w Trójmieście. Strefa relaksu, przekąski i napoje z Classic Restaurant oraz wyjątkowe historie muzyczne na ekranie zewnętrznym LED HD na elewacji hali to gwarancja niezapomnianych wieczorów! Przestrzeń ERGO ARENA #wPlenerze działa w wakacyjne weekendy! Strefa jest otwarta dla wszystkich, WSTĘP WOLNY!

Sponsorem cyklu jest Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna, zaś Partnerami strategicznymi ERGO ARENY #wPlenerze są Miasto Gdańsk oraz Miasto Sopot.

Oficjalne wydarzenie ERGO ARENA #wPlenerze prosto z Żywca.

Oficjalne wydarzenie całego cyklu.

Więcej informacji uzyskać można pod adresem: info@ergoarena.pl

Regulamin strefy.

Do zobaczenia #wPlenerze!