GALA STAND-UP COMEDY – NIEZBĘDNIK WIDZA

Początek weekendu w ERGO ARENIE należał będzie do grupy najbardziej rozchwytywanych komików w Polsce! Gala Stand-up Comedy w hali na granicy Gdańska i Sopotu rozpocznie się w piątek, 25 czerwca, o godz. 21. Bilety na tę imprezę są jeszcze dostępne! Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa:

W dniu wydarzenia kasa numer 4 czynna będzie od godz. 19:00.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Bilet uprawnia do jednokrotnego wstępu. Bilety elektroniczne (na urządzeniach mobilnych) są honorowane.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Ceny biletów wahają się od 59pln do 149pln, nie ma biletów zniżkowych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Osoby niepełnosprawne komplet informacji uzyskać mogą pod adresem: kontakt@stageproduction.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Otwarcie wejść dla publiczności: 19:30, start gali: 21:00, planowany koniec: 23:00.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Zakaz rejestrowania wydarzenia.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt i jaki koszt? Nie, organizator nie przewidział depozytu.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Występ tylko dla osób dorosłych. Osoby, które ukończyły 16 lat mogą wejść na wydarzenie za zgodą rodzica/ opiekuna prawnego. Zgoda do pobrania jest tutaj.

W jaki sposób można uzyskać akredytację? W celu uzyskania akredytacji należy skontaktować się z organizatorem pod adresem: kontakt@stageproduction.pl

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnia w ERGO ARENIE  jest nieobowiązkowa, płatna  – 5 zł. Szatnie zlokalizowane będą przy wejściach A1 i B3.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów. Przedsprzedaż biletów parkingowych prowadzona jest pod adresem: https://www.eventim.pl/event/parking-ergo-arena-13819557/?affiliate=ERA Link aktywny jest do 24 godzin przed rozpoczęciem imprezy.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1 i 3. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z galą? Nie, organizator nie przewidział stoisk sklepowych związanych z imprezą. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl