Gdańskie starcie podczas KOK WORLD GP 2014 IN GDANSK

Organizacja International Bushido Federation przygotowała niespodziankę dla polskich sympatyków Sztuk Walki w postaci derbowego pojedynku na zasadach K-1 jaki nastąpi na gali King Of Kings World GP 2014 In Gdańsk 17-go października w ERGO ARENIE. Zmierzą się w niej dwaj tytani wagi ciężkiej: Michał Wlazło z Forfit Gdańsk i Robert Maruszak z GKS Corpus Gdańsk. Właśnie fakt, iż obaj są z jednego miasta i reprezentują konkurencyjne kluby będzie miało decydujący wpływ na ich nieugiętą postawę i zaciętość. Gala KOK World GP 2014 da im możliwość porównania umiejętności.

2014-09-08_KOK_Gdansk_pora5 2Prezes IBF Donatas Simanaitis  bez wahania podpisał kontrakt na tak atrakcyjny pojedynek wywołujący wiele emocji. Robert Maruszak długo się nie zastanawiał i także złożył podpis, a zgoda Michała Wlazło da kibicom to czego oczekują – wspaniale zapowiadający się bój. Nie ma co ukrywać, że obaj nie darzą się sympatią i trenowali niegdyś razem. To dodatkowy aspekt nakręcający spiralę emocji. Jej erupcja nastąpi w  piątkowy wieczór 17 października w gdańsko-sopockiej hali.

Obaj są wyróżniającymi się postaciami polskiego Kickboxingu i MMA. Michał Wlazło to wielokrotny mistrz Polski w Muay Thai, czołowy zawodnik polskiej formuły K-1 i uczestnik prestiżowego turnieju Biggers Better transmitowanego do wielu krajów świata przez stację Eurosport. Ma za sobą także zwycięstwa w MMA. Z kolei Robert Maruszak to zdobywca Pucharu Świata w Kickboxingu w 2014 roku i mistrz Polski w Thaiboxingu z 2013. On także walczy w MMA i jest wszechstronnym zawodnikiem.

Na ten pojedynek warto się wybrać do ERGO ARENY, by oglądać zmagania dwóch gigantów wagi ciężkiej Kickboxingu i Muay Thai na KOK World GP. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, niezwykle ważne dla polskiego Kickboxingu, ale także dla europejskiego i światowego. Nie może Was tam zabraknąć!

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są  w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA od pon-pt. w godz. 10.00-16.00,  oraz poprzez sieć  http://www.ebilet.pl/ i  http://www.eventim.pl/