Goście Armin Only Embrace

Wielki show Armin Only Embrace zbliża się jeszcze większymi krokami, a organizatorzy nie przestają zaskakiwać coraz to ciekawszymi informacjami!

Jak wiemy Armin Only to nie tylko występ samego Armina. Oprócz niego na scenie pojawią się artyści współpracujący przy produkcji najnowszego studyjnego albumu „Embrace”.

Oto pierwsi z nich!

2016-03-31_arminkens

 Kensington to holenderska grupa rockowa, która współpracowała z Arminem przy utworze „Heading Up High”. Powstała w 2005 roku i ma swoim koncie już 3 albumy! Najnowszy z nich „Rivals”- jak mówią sami artyści – jest ich kolejnym obiecującym krokiem w przyszłość. Słyszeliście już jak brzmi ich wspólny numer z Arminem? Jeśli nie to zróbcie to niezwłocznie.

https://www.youtube.com/watch?v=Q2C2V3kac08

 14 maja w ERGO ARENIE  tuż po otwarciu wejścia na płytę o godzinie 22.00 wystartuje Club Embrace poprzedzający czterogodzinny dj set Armina, który w towarzystwie pozostałych artystów, tancerzy, efektów specjalnych, uderzających wizualizacji i oczywiście muzyki z nowego albumu dostarczy Wam nie lada emocji. Club Embrace będzie miał charakter pre-party, które zamieni to miejsce w klub, gdzie będziecie mogli wprawić się w doskonały nastrój dzięki muzyce przygotowanej i zmiksowanej przez Armina specjalnie na tę okazję z doskonale Wam znanych jego wcześniejszych utworów. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze uderzenie z głośników!

 Plan imprezy:

20:00 Otwarcie wejścia na hale
22:00 Otwarcie wejścia na płytę oraz start Club Embrace
00:00 AO Main Show
04:00 Armin Vinyl Set
05:00 Koniec