Hans Zimmer – informacje praktyczne dot. dojazdu

W dniu 30 kwietnia 2016 roku w Hali ERGO ARENA wystąpi Hans Zimmer. Legendarny kompozytor muzyki filmowej rozpocznie swoim koncertem polską część trasy koncertowej „Hans Zimmer LIVE ON TOUR 2016”. Artysta wystąpi w towarzystwie Czeskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej oraz chóru.

Hans Zimmer jest uznawany za jednego z najbardziej innowacyjnych talentów muzycznych w Hollywood. Z tej wyjątkowej okazji spodziewamy się przybycia ponad 10 000 widzów spragnionych wrażeń muzycznych na najwyższym poziomie. W trosce o  zapewnienie komfortu widzów wybierających się do  ERGO ARENA informujemy, że tego dnia wjazd na parking przy hali od strony Gdańska odbywać się będzie zarówno ulicą Gospody jak i  Drogą Zieloną. Dedykowana droga dojazdu – Droga Zielona.  Od strony Sopotu  dojazd możliwy będzie ulicą Łokietka.

Opłata za parkingi płatne wynosić będzie :

  • parking bezpośrednio przy Hali – 20 zł
  • parking zlokalizowany wzdłuż ul. Łokietka – 10 zł

prosimy o przygotowanie najlepiej odliczonej kwoty, co skróci czas oczekiwania na wjazd na parking.

Na czas imprezy, od godziny 18.00 udostępnione zostaną bezpłatne  parkingi tymczasowe zlokalizowane na lewym pasie  ulicy Pomorskiej.

Ze względu na możliwość wystąpienia utrudnień w ruchu kołowym w  obrębie hali ERGO ARENA prosimy o wcześniejsze przybycie do obiektu lub skorzystanie ze środków komunikacji miejskiej.

Drzwi  dla publiczności otwieramy  od godziny  18.00, więc zachęcamy do wcześniejszego przybycia na koncert oszczędzając sobie tym samym zdenerwowania i oczekiwania w korkach na dojeździe do hali.

W trosce o mieszkańców osiedla Żabianka bardzo prosimy nie korzystać z miejsc parkingowych zlokalizowanych w obrębie osiedli i dedykowanych głównie dla mieszkańców.

Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie dróg oraz stosowanie się do  poleceń służb porządkowych i obsługi parkingu.

Dodatkowo dniu 30 kwietnia w godzinach 12.00 – 18.00 do Państwa dyspozycji funkcjonować będzie infolinia ( numer 58-76-72-101 ), gdzie można będzie uzyskać wiele cennych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.