HIGH League – NIEZBĘDNIK WIDZA

W ostatnią sobotę sierpnia w ERGO ARENIE odbędzie się pierwsza w historii gala organizacji HIGH League. W oktagonie zobaczymy raperów, tiktokerów, youtuberów i gwiazdy znane z sieci i telewizji. Zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi tego wydarzenia.

KAŻDY UCZESTNIK TEGO WYDARZENIA ZOBOWIĄZANY JEST POSIADAĆ PRZY SOBIE WYPEŁNIONY FORMULASZ COVID, KTÓRY ZNALEŹĆ MOŻNA TUTAJ

Gdzie kupię bilet? W jakich godzinach czynna jest kasa w dniu wydarzenia? Aktualnie prowadzona jest sprzedaż internetowa za pośrednictwem platformy Eventim.

W dniu wydarzenia kasa numer 4 ERGO ARENY otwarta będzie w godz. 14-22.

Czy można wchodzić i wychodzić na tym samym bilecie? Czy honorowane będą bilety w wersji elektronicznej? Nie można wchodzić i wychodzić posługując się jednym biletem, będą honorowane bilety w wersji elektronicznej.

Ceny biletów/ czy są bilety zniżkowe? Nie ma biletów zniżkowych. Ceny biletów wahają się od 30 do 1200 złotych.

Osoby niepełnosprawne: jak zakupić bilet, czy przysługuje ulga? Celem uzyskania kompletu informacji należy wysłać zapytanie na adres niepełnosprawni@eventim.pl

O której godzinie zaczyna/kończy się impreza? Gala rozpocznie się o godz. 20:00, jej przewidywany koniec to 23:30. Planowane otwarcie hali dla widowni to godz. 18:00.

Czy obowiązują ograniczenia odnośnie sprzętu audio-wideo? Jaki sprzęt jest dopuszczalny? Nie można wnosić aparatów fotograficznych i kamer. Wyjątkiem są osoby posiadające akredytację.

Czy w ERGO ARENIE będzie depozyt? Tak, o możliwym depozycie informować będzie ochrona na wejściu.

Czy obowiązują ograniczenia wiekowe? Osoby poniżej 13 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie tylko z opiekunem, który również posiada bilet.

W jaki sposób można uzyskać akredytację? W celu uzyskania akredytacji należy skontaktować się z organizatorem pod adresem: maciej@highleague.pl

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj.

Czy w ERGO ARENIE jest szatnia? Tak, szatnie otwarte będą przy wejściach A1 i B3. Koszt użytkowania szatni to 5 złotych za sztukę.

Czy przy ERGO ARENIE znajduje się parking? Czy możliwy jest zakup biletu na parking w przedsprzedaży? Tak – przy hali znajduje się ogólnodostępny parking, mieszczący 700 aut i ok. 15 autokarów. Wjazd na parking kosztuje 30 zł dla samochodów osobowych,  50 zł dla autobusów. Przedsprzedaż biletów parkingowych prowadzona jest pod adresem: https://www.eventim.pl/event/parking-ergo-arena-13920269/?affiliate=ERA Link aktywny jest do 24 godzin przed rozpoczęciem imprezy.

Czy w ERGO ARENIE funkcjonują punkty gastronomiczne? W obiekcie funkcjonuje Food Court przy wejściu głównym A1, a także gastronomiczne punkty mobilne na kondygnacji  1 i 3. 

Merchandising – czy w hali możliwy będzie zakup pamiątek związanych z imprezą? Tak, prowadzona będzie sprzedaż pamiątek. 

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udzielane będą (od poniedziałku do piątku) pod numerem telefonu: + 58 76 72 101 (08:00 – 16:00)  oraz drogą mailową pod adresem info@ergoarena.pl