Huragan w ERGO ARENIE!

Rock You Like A Hurricane  grupy Scorpions – ulubioną piosenką Polaków! Czy usłyszymy ją już 1 grudnia w  ERGO ARENIE na żywo? Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że tak! Będzie to kolejna wizyta zespołu w naszym kraju.

W ankiecie, która została utworzona na oficjalnym wydarzeniu polskiego koncertu Scorpions rodzimi fani mogli wybrać ulubiony utwór tego zespołu. Na ostatnie prostej wygrała piosenka Rock You Like A Hurricane, wyprzedzając zaledwie czteroma głosami Still Loving You. Na trzecim stopniu podium ulokował się Winf Of Change.

– Można powiedzieć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że właśnie te trzy utwory usłyszymy na żywo 1 grudnia w ERGO ARENIE, tym bardziej, że są one regularnie grane przez Scorpionsów podczas obecnej trasy. Warto zaznaczyć, że Rock You Like A Hurricane jest jedną z piosenek najczęściej wykonywanych na żywo przez niemiecką legendę – można było ja usłyszeć blisko 1.100 razy! – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert.

Na czwartym miejscu uplasował się reprezentant z albumu Crazy World, czyli Send Me An Angel. Utwór napisany przez Klaus Meine, znalazł się również na płycie Acoustica oraz Moment of Glory z 2000 roku, gdzie gościnnie zaśpiewał Zuchero.

– Wystarczy uważnie prześledzić ankietę, by zauważyć, że Scorpions już od kilkunastu lat kształtuje nasze gusta muzyczne. Wśród listy utworów znajdziemy single z takich płyt, jak Love at First Sting, Blackout, Lovedrive, Return To Forever czy Crazy World – dodaje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Scorpions wystąpią 1 grudnia, jako support zagra Nocny Kochanek. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w kasie nr 3 ERGO ARENY i salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.