To co, idziemy do ERGO ARENY? – KONKURS

Koncerty, gale, mecze… Jest w czym wybierać! To co, idziemy do ERGO ARENY? Spędź miło czas, zaproś bliską osobę na wspólną rozrywkę, weź udział w zabawie operatora ERGO ARENY i wygraj podwójne zaproszenie na jedną z najbliższych imprez.

ZASADY KONKURSU:

Konkurs polega na przesłaniu na adres konkurs@ergoarena.pl maila zatytułowanego: „To co, idziemy do ERGO ARENY?”. Wiadomość musi zawierać imię i nazwisko uczestnika oraz formułkę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele związane z konkursem zgodnie z przepisami RODO”.

W mailu zawrzeć należy poprawne odpowiedzi na 3 pytania dot. tegorocznych atrakcji w ERGO ARENIE, które już za nami:

  1. Czy zespół Dżem grał już wcześniej koncert w ERGO ARENIE?
  2. Jacy artyści oddadzą muzyczny hołd twórczości Krzysztofa Krawczyka podczas trasy „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz…”, która zawita również do ERGO ARENY (prośba o wymienienie przynajmniej 3)?
  3. Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Trefla Gdańsk w ERGO ARENIE i kto odebrał statuetkę MVP?

Podpowiadamy, że odpowiedzi na wszystkie pytania znaleźć można właśnie tu – na naszej stronie www! Na wiadomości czekamy dziś tylko do południa (15 października 2022, do godz. 12.00). Dla autorów trzech pierwszych, poprawnych odpowiedzi przygotowaliśmy podwójne zaproszenia na:

  1. 50-lecie zespołu Dżem (zdobywca pierwszego miejsca)
  2. koncert „„Jak przeżyć wszystko jeszcze raz…” – muzyczny hołd dla Krzysztofa Krawczyka (zdobywca drugiego miejsca)
  3. mecz Trefl Gdańsk-Cerrad Enea Czarni Radom (zdobywca trzeciego miejsca)

Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej pocztą elektroniczną w ciągu 1 godziny od zakończenia konkursu. Przed wzięciem udziału w konkursie należy zapoznać się z regulaminem.