JUDAS PRIEST w grudniu w ERGO ARENIE!

Live Nation we współpracy z ERGO ARENĄ prezentuje  JUDAS PRIEST – na kolejnym koncercie w Polsce!

10 GRUDNIA 2015 w  ERGO ARENIE!

 

2015-06-26_Judas_PLJUDAS PRIEST – prawdziwi mistrzowie heavy metalu powracają do Polski z kolejnym koncertem, tym razem rozruszają ERGO ARENĘ!

Po sukcesie łódzkiego koncerty, na który bilety rozchodziły się w błyskawicznym tempie, Judas Priest powracają 10 grudnia z kolejną dawką fantastycznej muzyki.

 

Istnieje tylko kilka zespołów heavy metalowych, którym udało się osiągnąć tak wielki sukces jak Judas Priest podczas swojej prawie 40 letniej kariery.

 

Ich obecność w muzyce i wpływ na nią pozostaje na rekordowo wysokim poziomie, o czym świadczy

„Nostradamus” prawdopodobnie najlepszy album w ich karierze, oraz nagroda Grammy za „Best Metal Performance”.  Judas Priest od lat grają dla milionów fanów na całym świecie a dodatkowo wydają właśnie swój 17 album 'Redeemer of Souls’ (Epic Records).

Judas Priest został założony we wczesnych latach 70-tych w Birmingham w Wielkiej Brytanii. Rob Halford, Glenn Tipton, K.K Downing i Ian Hill to grupa muzyków, która zmieniła oblicze heavy metalu. Judas Priest przy tym był jednym z pierwszych zespołów metalowych, który prezentował się w skórze i studach – wygląd, który ostatecznie przyjęty został, jako oficjalny dla fanów metalu na całym świecie.

Można powiedzieć, że Judas po prostu królował w latach 80, i nie miał sobie równych. Stworzył takie klasyczne albumy jak w 1980 roku „British Steel”, w 1981 „Point of Entry”, w 1982 „Screaming For Vengeance”, a w 1984 ‘Defenders of the Faith’.

Wśród tych albumów narodziły się prawdziwe klasyki 'Breaking the Law’, 'Living After Midnight’, 'Heading Out to the Highway’.

W roku 2011, Downing ogłosił, że opuszcza zespół – z wciąż palącym pragnieniem kontynuowania pracy pod banderą Judas Priest, zespół postanowił kontynuować swą twórczość wraz z nowym gitarzystą Richiem Faulknerem.

W 2014 roku klasyczny 'Redeemer of Souls” zadebiutował na liście Billboard 200 na # 6 – najwyższym w US w całej karierze zespołu (album trafił także do Top 10 na listach na całym świecie).

Sukces albumu niewątpliwie wzmocnił Judas Priest, o czym świadczy blisko dwu miesięczna trasa koncertowa w USA i na całym świecie.

 

Bezsprzecznie, Judas Priest należy do prawdziwych mistrzów heavy metalu.

 

JUDAS PRIEST

10 GRUDNIA 2015 – ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot

 

Bilety już dostępne na  www.LiveNation.pl

 

Ceny biletów:

Trybuny 155 – 249,00 zł
GC EE    * 349,00 zł
GC 249,00 zł
GA 199,00 zł
Niepełnosprawni 155,00 zł

 

 

*golden circle early entrance:

To oferta dla prawdziwych fanów! Bilet GC EE daje Ci możliwość wcześniejszego wejścia na teren imprezy poprzez specjalnie wydzieloną bramkę. Oferta dostępna tylko w sprzedaży internetowej.