Karnawałowa zabawa w ERGO ARENIE

Wielka impreza w klimacie rockabilly, rockendrolla, a także western swingu i country dance już 15 lutego 2020 w ERGO ARENIE! Bilety na Taneczny Karnawał Country & Folk są już w sprzedaży!

Artyści z Polski i z zagranicy, mnóstwo radiowych hitów i walentynkowo-karnawałowy klimat. Takiego szaleństwa na granicy Gdańska i Sopotu jeszcze nie było. Zabawę rozkręci znakomity zespół REDNEX (autorzy hitów Cotton Eye Joe czy Spirit of the Hawk ze Szwecji), który połączy elektroniczną muzykę taneczną, techno i country music. W ERGO ARENIE obejrzymy również show pn. „Taneczny Piknik Country”, który w Mrągowie, podczas Pikniku Country & Folk, zyskał entuzjastyczne opinie uczestników tego międzynarodowego festiwalu.

Swoje największe przeboje wykonają też m.in. „Alicja Boncol i Koalicja”, „Babsztyl”, „Zayazd”, oraz Andrzej Trojak, Czarek Makiewicz, Wojtek Dudkowski, Mirek Kalisiewicz i Joanna Dove. O oprawę taneczną zadbają Strefa Country i Dancing Riders z gośćmi. Przekąski i napoje będą mogli Państwo nabyć w punktach gastronomicznych na terenie hali przez cały czas trwania imprezy.

Startujemy 15 lutego 2020 o godz. 19:30. Bilety na Taneczny Karnawał Country & Folk dostępne są w Internecie, w kasie numer 2 ERGO ARENY oraz w salonach siedzi Media Markt na terenie całego kraju.