Karnetowicze pomorskich drużyn za darmo na Atomówki!

W ten czwartek, 22 stycznia, o 20:30 w ERGO ARENIE          PGE Atom Trefl Sopot zmierzy się w meczu rewanżowym Pucharu CEV z Prosecco Doc-Imoco Conegliano. Wszyscy karnetowicze pomorskich drużyn mogą obejrzeć zmagania jedynego pomorskiego klubu rywalizującego w rozgrywkach o randze europejskiej zupełnie za darmo.

 

2015-01-20_plakat-meczowy-coneglianoWłoska drużyna włączana jest do grona faworytów drugich w hierarchii rozgrywek klubowych w europejskiej siatkówce. Wynik z pierwszego spotkania nie skreślił szans sopocianek na awans – Włoszki zwyciężyły 3:1, a to oznacza, że Atomówki potrzebują teraz wygranej 3:0 lub 3:1, żeby doprowadzić do tzw. złotego seta, który zadecyduje o awansie do kolejnej rundy.

 

W szeregach rywalek wystąpi wiele utytułowanych siatkarek, które z powodzeniem rywalizują w swoich reprezentacjach narodowych – między innymi aktualna mistrzyni świata Rachael Adams, dobrze znana w Sopocie wiodąca postać reprezentacji Turcji Neriman Ozsoy czy najlepsza obecnie libero na świecie Monica de Gennaro. Po stronie sopockiej także nie brakuje utytułowanych siatkarek, wielokrotnych reprezentantek poszczególnych krajów, dlatego spotkanie w ERGO ARENIE zapowiada się naprawdę znakomicie.

 

Karnetowicze wszystkich pomorskich zespołów będą mogli wejść na to spotkanie całkowicie za darmo. Ważny karnet (lub karnet obowiązujący na ostatni zakończony sezon/rundę, jeśli drużyna aktualnie ma ligową przerwę) należy okazać w kasie nr 4 ERGO ARENY, aby odebrać darmowy bilet na to spotkanie. Do każdego karnetu przysługuje jeden darmowy bilet. Promocja dotyczy również kibiców PGE Atomu Trefla Sopot, którzy za okazaniem ważnego karnetu mogą odebrać w kasie jeden darmowy bilet.

 

Kasa nr 4 czynna jest we wtorek (16:00-19:00), środę (16:00-19:00) oraz czwartek od 16:30 do godziny rozpoczęcia meczu (20:30). W tych godzinach można także odbierać bilety w cenie 10zł dla seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka. Odbiór tych wejściówek możliwy będzie za okazaniem dokumentu tożsamości potwierdzającego, że dana osoba ukończyła 60 lat lub też przez przyjście do kasy w towarzystwie wnuczki/wnuczka.

 

/źródło: Biuro Prasowe PGE Atom Trefl Sopot/