KLASYCZNY Lany Poniedziałek – rozpoczęcie sezonu zabytkowych pojazdów!

W świąteczny poniedziałek zapraszamy na parking przy ERGO ARENIE na spotkanie miłośników klasycznej motoryzacji. Punktualnie o godz. 12.00 zaplanowano „Klasyczne Trójmiejskie Rozpoczęcie Sezonu 2015.”

Zapraszamy właścicieli wszystkich pojazdów wyprodukowanych do 1989 roku, w tym samochody, motocykle i autobusy. Poprzednie spotkania kończyły się rekordami – na zakończenie ubiegłego sezonu przyjechało 400 pojazdów!  Klasyczna motoryzacja na Pomorzu żyje i ma się bardzo dobrze. Czy znowu padnie rekord? Wiele na to wskazuje, ale niezależnie od frekwencji „Trójmiasto, klasycznie” to przede wszystkim właściciele ich pasja i pojazdy. Zlot rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa co najmniej do godz. 14.00

 

Informacje dla uczestników:

 

Ze względu na duży ruch organizatorzy  zapraszają właścicieli klasycznych pojazdów do przyjazdu nieco wcześniej. Na parkingu będą wydzielone miejsca dla uczestników zlotu, oraz gości. Wjeżdżając na parking należy zastosować się do poleceń obsługi. Oprócz możliwości podziwiania zabytkowych pojazdów będzie można zrobić uwiecznić swój pobyt na zlocie w  specjalnej foto-budce, na zgłodniałych czekać będą mobilne bary z popularnym menu.