KOK WORLD GP 2014 IN GDANSK: Artur Kyshenko vs Radosław Paczuski

Już 17 października podczas gali King Of Kings World GP 2014 w ERGO ARENIE odbędzie się niesamowicie zapowiadający się pojedynek Kickboxingu. W kategorii półśredniej do 77 kg zmierzą się finalista japońskiego turnieju K-1 MAX  Artur Kyshenko z Ukrainy i świeżo upieczonego polskiego wicemistrza Europy w Muay Thai Radosława Paczuskiego.

 

To pojedynek, który będzie jednym z najważniejszych podczas tego wydarzenia. 27-letni  Kyshenko (57-12-1, 30 KO) to jedna z największych światowych gwiazd Kickboxingu i Muay Thai.  Jest wychowankiem Pavla Yevtushenko, twórcy słynnego klubu Captain Odessa.

 

Obecnie trenuje w Holandii pod okiem Mike’a Passeniera, trenera gwiazd Badra Hari i Melvina Manhoefa w Mike’s Gym w Amsterdamie. W przeszłości był dwukrotnym Mistrzem Świata amatorskiego Muay Thai w federacji IFMA i Mistrzem Europy. Lista jego sukcesów jest jedną z najbardziej imponujących wśród zawodników z Europy, dlatego walczy w jednej z najbardziej prestiżowych organizacji w Europie jaką jest King Of Kings.

Dla 21-letniego Radosława Paczuskiego z Warszawy, walka z Kyshenką to wielka nobilitacja i szansa na pokazanie się europejskiej publiczności. Polak zdobył srebrny medal ME Muay Thai w Krakowie we wrześniu br. Jest też wicemistrzem Polski w Muay Thai z tego roku ze Świebodzic i uczestnikiem MŚ w Malezji. Na zawodowej arenie walczył już na gali KOK World GP w Kiszyniowie na Mołdawii, gdzie uległ Constantinowi Tutu. Teraz czas na zwycięstwo nad jednym z najlepszych zawodników światowego Kickboxingu.

 

Na ten pojedynek warto się wybrać do ERGO ARENY, by oglądać zmagania dwóch fighterów  Kickboxingu i Muay Thai na KOK World GP. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, niezwykle ważne dla polskiego Kickboxingu, ale także dla europejskiego i światowego. Nie może Was tam zabraknąć!

 

Bilety w cenach: 45, 60, 80, 100 i 300 zł są już w sprzedaży w kasie hali ERGO ARENA oraz poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl